REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Więcej nostalgii, widz wytrzyma. Duszek Casper dostanie własny serial aktorski

Mało wam X muza dostarcza nostalgii? A co byście powiedzieli na nową odsłonę przygód pewnego przyjaznego duszka? Casper ma dostać własny serial aktorski. Czy będzie hit na miarę filmu z Christiną Ricci z 1995 roku?

12.04.2022
8:42
casper nowy serial peacock
REKLAMA

Pamiętacie jeszcze Caspra? Ten przyjazny duszek, na którego przygodach wychowywały się kolejne pokolenia dzieci, niedługo powróci. Ma bowiem dostać swój własny serial. W dodatku aktorski. W Hollywood nic się więc nie zmieniło. Twórcy wiedzą, że widzów przed ekrany najłatwiej przyciągnąć nostalgią.

W czasach, kiedy Hollywood zamiast wymyślać oryginalne historie, woli odcinać kupony od znanych, choć czasem zapomnianych serii, powraca i Casper. Przyjazny duszek po raz pierwszy pojawił się na ekranie jeszcze w latach 40. ubiegłego wieku w krótkich animacjach. Od tamtej pory kolejni twórcy regularnie pokazywali nam nowe odsłony jego przygód. I to na różne sposoby.

REKLAMA

Casper dostanie serial aktorski

Fani Caspra ostatni raz mogli go oglądać w animowanym serialu z lat 2009-2012 "Casper: Szkoła postrachu". Teraz znany nam dobrze duszek ma powrócić w produkcji aktorskiej. Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale informacja na łamach Variety zdradza, że będzie to nowa wersja origin story uwielbianego bohatera.

Według opisu fabuły serial aktorski ma być opowieścią o dorastaniu. Zobaczymy w nim, jak nowa rodzina przybywa do Eternal Falls, a Casprowi przyjdzie poznać mroczne sekrety, które były zatajone od ponad setki lat. Scenarzystką i producentką wykonawczą jest Kai Yu Wu - twórczyni Netfliksowego "The Ghost Bride".

Casper - czy serial będzie takim samym hitem, co film aktorski?

Caspra mogliśmy już oglądać w aktorskim filmie w 1995 roku. To był przełomowy moment. Po raz pierwszy w takiej produkcji pojawił się komputerowo wygenerowany charakter, podbijając serca widzów na całym świecie. Przy budżecie 55 mln dolarów, "Casper" zarobił ponad 287 mln dolarów. Czy serial będzie mógł pochwalić się podobnym sukcesem?

REKLAMA
Casper - serial aktorski

Ci, co pamiętają jak Casper bratał się w latach 90. z Christiną Ricci, z pewnością zechcą się przekonać, jak wypadnie serial aktorski. Produkcja powstaje dla platformy Peacock i na razie nie wiadomo, kiedy miałaby się na niej pojawić.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA