REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W sieci pojawiła się strona ze scenariusza 2. sezonu „Wiedźmina”. Fani domagają się trailera

W sieci właśnie pojawiła się strona ze scenariusza 2. sezonu „Wiedźmina”. Jeśli jesteście fanami produkcji Netfliksa, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że po przeczytaniu ujawnionej sceny będziecie czekać na nowe odcinki serialu jeszcze bardziej niż do tej pory.

22.12.2020
20:04
wiedzmin 2 sezon netflix scenariusz strona
REKLAMA
REKLAMA

Gdyby 2020 rok potoczył się nieco inaczej, pewnie moglibyśmy już cieszyć się 2. sezonem „Wiedźmina”. 1. odsłona serialu zadebiutowała przecież na Netfliksie w grudniu 2019 roku i z miejsca stała się hitem (w ciągu czterech tygodni obejrzano ją w 76 mln gospodarstw domowych). Jeszcze przed jej premierą włodarze platformy zdecydowali, że kontynuacja produkcji powstanie. Ekipa nie próżnowała i wróciła na plan w lutym. COVID pokrzyżował im jednak plany.

Ze względu na pandemię zdjęcia trzeba było przerwać. Gdy już można było je wznowić, niedługo potem koronawirusa wykryto u jednego z członków obsady. Po kilku opóźnieniach i problemach (ostatnio Henry Cavill doznał fizycznego uszczerbku na zdrowiu) praca na planie wre. Twórcy dzielnie zmierzają ku końcowi, tymczasem widzowie spragnieni kolejnych informacji dotyczących 2. sezonu „Wiedźmina” wyczekują następnych doniesień.

Mają szczęście, bo na oficjalnej stronie serialu od kilku dni pojawiają się kolejne ciekawostki i zapowiedzi.

Dzisiaj zadebiutowała kartka ze scenariusza jednego z odcinków nadchodzącego serialu, którą w ramach trwających „Witchmas” zamieszczono na platformie Reddit. Profil NX udostępnił ją natomiast w swoich mediach społecznościowych. Zanim jednak klikniecie w poniższe zdjęcie, wiedzcie, że możecie trafić na spoilery:

Fani w mediach społecznościowych oszaleli. Nie tylko zachwalają przedstawioną scenę, ale również domagają się więcej materiałów promocyjnych:

Nie wstydźcie się, pokażcie więcej, WYPUŚĆCIE TRAILER, Pokażcie zwiastun i nikomu nie stanie się krzywa — czytamy w komentarzach.

Trailera na razie nie ma, ale możemy popuścić wodze wyobraźni czytając oficjalny opis fabuły 2. sezonu:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

REKLAMA

Fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. Wciąż bowiem nie wiadomo, kiedy 2. sezon „Wiedźmina” pojawi się na Netfliksie.

Dotychczasowe odcinki „Wiedźmina” obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA