REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina” rozpoczęły się wcześniej, niż planowano

Prace nad 2. sezonem „Wiedźmina” ruszyły pełną parą. Teraz można się spodziewać, że doniesień dotyczących kontynuacji serialowego hitu od Netfliksa będzie coraz więcej. Dzisiaj padł bowiem pierwszy klaps na planie produkcji.

12.02.2020
20:45
Wiedźmin 2 sezon. Produkcja ruszyła, zaczęły się zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż 1. sezon „Wiedźmina” okazał się sukcesem Netfliksa, twórcy serialu nie mieli czasu spocząć na laurach. W końcu miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację losów bohaterów serii. Co prawda 2. odsłony produkcji na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego nie należy spodziewać się przed 2021 roku, ale już wiemy o niej całkiem sporo. Co chwilę jesteśmy bowiem częstowani nowymi informacjami.

Netflix planuje wycisnąć z sukcesu „Wiedźmina” ile tylko się da.

Emocje po 1. sezonie jeszcze nie opadły, a już okazało się, że powstanie animacja osadzona w stworzonym przez Sapkowskiego uniwersum. Oczywiście to bardzo dobra informacja. Jednakże fani na całym świecie z niecierpliwością oczekują powrotu Henry’ego Cavilla w wiedźmińskim kostiumie.

I w końcu nadszedł wyczekiwany przez wszystkich dzień. Początkowo na planie 2. sezonu „Wiedźmina” twórcy i odtwórcy ról mieli stanąć 17 lutego 2020 roku. Ale tak jak w przypadku poprzedniej odsłony serialu okazało się, że są do przodu z pracami, dlatego etap produkcji ruszył nieco wcześniej. Jak donosi portal Redanian Intelligence stało się to dzisiaj, 12 lutego 2020 roku.

W zeszłym tygodniu odbyły się przymiarki kostiumów dla statystów, a dzisiaj ruszyły już zdjęcia.

Zgodnie z tym co czytamy we wspomnianym artykule na Redanian Intelligence, w serialu pojawi się piosenkarz i aktor Mike Wood. Wystąpi w roli nilfgaardzkiego żołnierza.

REKLAMA

Przed twórcami jeszcze długa droga. Po nagraniu materiału czeka ich jeszcze etap postprodukcji, który, biorąc pod uwagę efekty specjalne jakich wymaga fabuła, zajmie całkiem sporo czasu. Ale to szaleństwo zacznie się dopiero, gdy padnie ostatni klaps.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA