REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Sanah nagrała cover kultowego utworu z "Wiedźmina"

Twórcy "Wiedźmina 3" tuż przed premierą next-genowej aktualizacji postanowili wprawić graczy w odpowiedni nastrój. Zrobili to z pomocą sanah, która (ponownie) zaśpiewała kultowy utwór z soundtracku "Dzikiego gonu" i wystąpiła w klimatycznym teledysku.

14.12.2022
9:12
wiedzmin 3 piosenka sanah wilcza zamiec
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Przeszliście "Wiedźmina 3"? Ba, pewnie nie raz, a bardzo prawdopodobne, że nawet nie dwa. Nieważne ile. W końcu w "Dziki gon" można grać bez końca i na okrągło. A teraz nadarzyła się okazja, aby zrobić to ponownie. W nowym anturażu. W nocy z 13 na 14 grudnia CD Projekt Red udostępniło bowiem next-genową aktualizację swojego najpopularniejszego tytułu.

Nowe mody, tekstury postaci w 4K, odświeżona grafika - lista nowości w "Wiedźminie 3" wprowadzonych przez Redów jest naprawdę długa. Dzięki temu gra zapewni nam zupełnie nowe doświadczenia. CD Projekt zadbało, aby na chwilę przed premierą next-gena wprawić nas w odpowiedni nastrój. Pomogła im w tym sanah.

REKLAMA

sanah w oficjalnym teledysku do kultowej piosenki z Wiedźmina 3

Wczoraj w sieci zadebiutowała w sieci nowa wersja kultowej Wilczej zamieci w wykonaniu wspomnianej sanah. Oczywiście z klimatycznym teledyskiem. To wykonanie i ten klip sprawią, że rzucicie się na pady, aby sprawdzić jak "Wiedźmin 3" sprawdza się po aktualizacji. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami:

REKLAMA
Wiedźmin 3 - Sanah - piosenka - Wilcza zamieć

Wykonanie wydaje wam się znajome? I słusznie. Jeszcze w 2019 roku, kiedy nie była tak popularna jak dzisiaj, sanah nagrała nieoficjalny cover pieśni Priscilli. Teraz jednak możemy cieszyć się pełnoprawną wersją utworu. Można więc powiedzieć, że wraz z aktualizacją gry, dostaliśmy nex-gena również piosenki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA