REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Możliwe, że poznaliśmy dokładną datę premiery „Wiedźmina”. Netflix podobno zamówił już 2. sezon

Netflix oficjalnie potwierdził, że „Wiedźmin” będzie mieć swoją premierę jeszcze w 2019 roku. Jednak dzięki nowym informacjom być może poznaliśmy właśnie dokładną datę premiery.

13.05.2019
17:37
wiedźmin data premiery netflix
REKLAMA
REKLAMA

Pewnym jest, że Geralt z Rivii o twarzy Henry’ego Cavilla zadebiutuje w czwartym kwartale roku, czyli gdzieś pomiędzy październikiem a grudniem. Kiedy dokładnie? Tego nie wiemy. Jeżeli jednak wierzyć doniesieniom portalu Recapped, to „Wiedźmin” będzie mieć swoją premierę dokładnie 20 grudnia 2019.

Serwis twierdzi także, że zamówiono już 2. sezon, a prace nad nim mają ruszyć w grudniu lub styczniu.

To wszystko to jednak nieoficjalne informacje. Doniesień nie skomentował także sam Netflix. Może się zatem okazać, że to tylko bajki. Z drugiej jednak strony działalność wspomnianego portalu opiera się na wyłapywaniu tego typu doniesień przed ich oficjalnym ogłoszeniem. To właśnie Recapped informował o obsadzie „Wiedźmina” nim dokonał tego Netflix, a mowa tu o głównych gwiazdach - Anyi Chalotrcie i Henrym Cavillu.

Jak to bywa w takich sytuacjach trzeba zwyczajnie poczekać aż czerwone N puści w końcu parę z ust w kwestii premiery „Wiedźmina”. Wyciek wydaje się jednak dość wiarygodny, biorąc pod uwagę wcześniejsze właściwe strzały ze strony Recapped.

REKLAMA

Netflix silnie stawia na „Wiedźmina”.

Duże nazwisko w obsadzie, zróżnicowane plany zdjęciowe i doświadczona grupa scenarzystów. Co za tym idzie, grudniowa premiera mogłaby być strzałem w dziesiątkę. W końcu to okres świąteczny, w którym ludzie dysponują większą ilością czasu ze względu na wolny od szkoły czy pracy, zatem potencjał na przyciągnięcie widzów w pierwszych dniach od premiery wydaje się całkiem spory.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA