REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Seriale

Czy te aktorki mają szansę na rolę Yennefer? Nowe nagrania z castingu do Wiedźmina od Netfliksa

W sieci pojawiły nowe nagrania, które przedstawiają potencjalne kandydatki do roli Yennefer. Chodzi rzecz jasna o serialowego Wiedźmina, którego dostarczy nam Netflix.

26.07.2018
18:19
wiedzmin
REKLAMA
REKLAMA

Jakiś czas temu informowaliśmy o pojawieniu się pewnego tajemniczego nagrania. Było tak: w serwisie Vimeo pojawiły się nagle materiały wideo, na których turecka aktorka odgrywała dwie sceny. Wideo było podpisane jako casting do roli Yennefer. Wtedy zastanawialiśmy się, czy jest to wynik pomyłki, czy próba zrobienia szumu w pobliżu aktorki. Ja byłem zdania, że to bardzo prawdopodobne, iż naprawdę usłyszeliśmy fragmenty napisane na potrzeby castingu, a Belçim Bilgin – bo tak nazywa się owa aktorka – przypadkiem udostępniła je światu.

Dzisiaj w sieci pojawiły się 2 nowe nagrania.

Nie muszę dodawać chyba, że przedstawiają dokładnie te same sceny, które widzieliśmy w nagraniu z Bilgin. W poniższym materiale widzimy Clark Backo, która ma na swoim koncie kilka ról serialowych. Wystąpiła między innymi w Wynonnie Earp i Remedy, a także w Opowieści podręcznej i w Designated Survivor. Zobaczcie sami, jak poradziła sobie z materiałem.

Drugie nagranie przedstawia Katie Keight, która raczej nie jest znana szerszej publiczności. W sieci można znaleźć informację, że grała w telewizyjnym filmie Red Velvet i obrazie Post Human: An Event.

REKLAMA

Jeśli można ufać tym publikacjom, to wygląda na to, że casting do roli Yennefer idzie pełną parą. Jestem zdania, że zaprezentowane filmy faktycznie mogą być materiałami nagranymi na potrzeby Wiedźmina od Netfliksa. Lauren S. Hissrich zapewniała wcześniej, że scenki, którymi twórcy będą testować aktorów, nie będą pochodziły z serialu. Bardzo możliwe jednak, że zaprezentowane dialogi poprzedzają jedną ze scen, które już rozpisane są w scenariuszu. Chodzi mi o bal czarodziejów na Thanedd.

Jeśli mogę pozwolić sobie na ocenę wystąpień, które docierają do nas ostatnio, to najlepiej w roli Yennefer sprawdziła się jak na razie Belçim Bilgin. Chyba najmocniej udało jej się oddać cechy, jakimi charakteryzuje się czarodziejka, której losy splotły się nierozerwalnie z Geraltem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA