REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Muzyka

„Toss a Coin to Your Witcher” nareszcie na Spotify. Wiemy, kiedy do sprzedaży trafi cały soundtrack „Wiedźmina”

Netflix podjął doskonałą decyzję, gdy zdecydował się nagrać utwór Toss a Coin to Your Witcher wraz z odtwórcą roli Jaskra. Piosenka w wykonaniu Joeya Bateya z miejsca zrobiła furorę wśród fanów, którzy śpiewali ją przez całe święta. Aż do dzisiaj nie było jednak możliwości wysłuchania jej na Spotify.

22.01.2020
18:28
wiedźmin soundtrack
REKLAMA
REKLAMA

Utwór Toss a Coin to Your Witcher po raz pierwszy ujrzał światło dzienne na początku grudnia zeszłego roku, a więc w najgorętszym okresie przed premierą „Wiedźmina”. Kompozycja autorstwa Sonyi Belousovej i Gino Ostinelliego trafiła na Soundclounda duetu artystów i z miejsca stałą się prawdziwym hitem.

Netflix początkowo nie zdecydował się jednak opublikować jej na żadnym ze swoich oficjalnych kanałów, przez co fani zmuszeni byli do korzystania z fanowskich źródeł. Zwłaszcza, że o ile część instrumentalnych piosenek z soundtracku serialu „Wiedźmin” wciąż jest dostępna na kanale Belousovej i Ostinelliego, to dwa opublikowane oryginalnie utwory nie są już dostępne na terenie Polski.

Na szczęście w międzyczasie Toss a Coin to Your Witcher z serialu „Wiedźmin” pojawiło się na platformie Spotify.


Pieśń w wykonaniu Joeya Bateya jest już dostępna legalnie do streamingu (znajdziecie ją TUTAJ). Toss a Coin to Your Witcher w oryginalnej wersji językowej trafiło do popularnego serwisu na dwa dni przed światową premierą pełnego soundtracku z „The Witcher”. W nowym poście na oficjalnym koncie twitterowym serialu zaznaczono, że album trafi do sprzedaży 24 stycznia na wszystkich możliwych platformach.

REKLAMA

W sklepie internetowym Amazon i na iTunes można już dokonywać pre-orderów soundtracku. Dzięki opisowi produktu dowiadujemy się, że ścieżka dźwiękowa z serialu liczy sobie 55 utworów, wśród których znajdziemy m.in. motyw przewodni poświęcony Geraltowi z Rivii i właśnie Toss A Coin to Your Witcher. Cena za całość wynosi 9,99 dol. Na razie nie ma jakichkolwiek informacji, by na Spotify miała trafić dubbingowa wersja piosenki, czyli popularne wśród rodzimych użytkowników Netfliksa Grosza daj Wiedźminowi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA