REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Fani "Wiedźmina" na to czekali. Tak prezentuje się zwiastun 3. sezonu serialu Netfliksa

Promocja 3. sezonu trwa w najlepsze. Na instagramowym profilu serialu "Wiedźmin" pojawił się pierwszy plakat 3. sezonu. Widnieją na nim Yenner, Ciri oraz Geralt. 25 kwietnia do sieci trafił również pierwszy zwiastun nowej odsłony hitowego serialu. Henry Cavill w roli Geralta z Rivii wystąpił po raz ostatni. W 4. sezonie zastąpi go Liam Hemsworth.

25.04.2023
16:06
wiedźmin netflix henry cavill odejście
REKLAMA

Na Instagramie pojawił się pierwszy plakat 3. sezonu "Wiedźmina", ukazujący głównych bohaterów. Poza plakatem, do sieci trafił również długo wyczekiwany pierwszy teaser nowej odsłony z Henry Cavillem. Fani serialu mogą w skrócie zobaczyć, co ich czeka w nadchodzącym sezonie.

REKLAMA

Jest już pierwszy zwiastun 3. sezonu "Wiedźmina". Tak prezentuje się najnowszy teaser.

3. sezon "Wiedźmina" obecnie jest w fazie postprodukcji. Wiadomo, że nowa odsłona ma adaptować drugi tom wiedźmińskiej sagi, czyli "Czas pogardy", jednak twórcy zapowiadali, że znajdą się jeszcze wątki i elementy z pierwszej odsłony, "Krwi elfów".

Z kolei zagraniczne media donoszą, że twórcy 3. sezonu obsadzili aktora, który wcieli się w jednego z antagonistów nowej serii - Profesora, postaci dobrze znanej przez czytelników książek Andrzeja Sapkowskiego, ale również i graczy. Twórcy nowej odsłony serialu mają też skupić się na naprawieniu relacji Geralta i Yennefer, w której namieszali przy okazji pisania poprzedniego sezonu. To właśnie on był pierwszym wrogiem Geralta w serii gier.

Teaser 3. sezonu "Wiedźmina"
REKLAMA

Kogo zobaczymy w obsadzie 3. sezonu "Wiedźmina"?

Za reżyserię nowego sezonu odpowiedzialny jest Lauren S. Hissrich. Z kolei Tomasz Bagiński wciąż pozostaje w ekipie producentów. W 3. sezonie "Wiedźmina" pojawi się m.in.. Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan oraz Anny Schaffer. Premiera najnowszej odsłony "Wiedźmina" ujrzy światło dzienne latem 2023 roku. Najnowszy sezon podzielony zostanie na dwie części: pierwsza ukaże się 29 czerwca, a druga 27 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA