REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Chcesz obejrzeć pierwsze odcinki 6. sezonu „Wikingów” w kinie? Helios ma dla ciebie propozycję

Podobnie jak przy premierze poprzedniego sezonu, tak i tym razem sieć kin Helios zaprasza na pokazy pierwszych odcinków nowej serii serialu „Wikingowie”. Seanse odbędą się 5 grudnia.

25.11.2019
13:15
wikingowie sezon 6 helios
REKLAMA
REKLAMA

To już 6. sezon kanadyjsko-irlandzkiej produkcji, której twórcą jest Michael Hirst. Będzie to finałowa seria. Niedawno ogłoszono jednak powstanie spin-offa. Prawa do serii nabył Netflix. Serial będzie nosić tytuł „Wikingowie: Valhalla”, a jego scenarzystą będzie Jeb Stuart.

Sieć kin Helios przygotowała specjalną propozycję dla fanów serialu „Wikingowie”.

5 grudnia o godzinie 20:00 w kinach sieci wyemitowane zostaną 2 pierwsze odcinki 6. sezonu „Wikingów”. Jedna osoba może odebrać 2 darmowe zaproszenia na pokaz. Aby je otrzymać, trzeba zarejestrować się na stronie Heliosa, wypełnić krótki formularz, w którym musimy wybrać interesujące nas kino.

Fabuła serii rozpoczyna się pod koniec VIII w. Skandynawii. Jednym z głównym bohaterów jest Ragnar Lodbrok (Travis Fimmel), nawiązujący do postaci legendarnego władcy Danii. Oprócz Fimmela w serialu wystepują m.in. Katheryn Winnick, Jordan Patrick Smith i Gustaf Skarsgård. 6. sezon będzie składać się z 20 odcinków.

REKLAMA

2 pierwsze odcinki 6. sezonu „Wikingów” obejrzycie także na kanale History Polska w czwartek 5 grudnia 2019 o godzinie 21:00.

Dotychczasowe odcinki możecie obejrzeć na Netfliksie. 29 listopada do listy epizodów dołączy druga część 5. sezonu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA