REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Brodacze z Północy powracają w pierwszym teaserze serialu „Wikingowie: Walhalla”

„Wikingowie: Walhalla” w końcu doczekali się pierwszego teasera. Netflix pokazał zapowiedź kolejnej wyczekiwanej produkcji przy okazji TUDUM.

25.09.2021
20:32
wikingowie walhalla serial zwiastun netflix
REKLAMA

Serial „Wikingowie: Walhalla” to spin-off (i – poniekąd – kontunuacja) popularnych „Wikingów”, historycznej serii opowiadającej o Ragnarze Lothbroku, a później również o jego synach. „Walhalla” rozgrywa się 100 lat po wydarzeniach z oryginału – na początku XI wieku. Opowie historię słynnych wikingów tamtego okresu: Haralda Srogiego, Freydis, Leifa Eriksona czy normańskiego króla, Wilhelma Zdobywcy. Podobnie jak w poprzednim serialu, i tym razem zobaczymy podboje i zacięte bitwy o cenne skrawki dawnego świata. Tymczasem przy okazji eventu TUDUM Netflix w końcu opublikował teaser serialu. Zobaczcie sami.

REKLAMA

Wikingowie: Walhalla: pierwszy teaser serialu Netfliksa

REKLAMA

Wciąż jeszcze nie znamy dokładnej daty premiery; wiemy tylko, że produkcja zadebiutuje w ofercie Netfliksa w 2022 roku. Upływ czasu między opowieściami sprawi, że choć w sequelu nie zabraknie znajomych lokacji, to żadna z nich nie będzie dokładnie taka sama. Kattegat urośnie choćby do rozmiarów jednego z najważniejszych portów ówczesnej Europy. Zmieni się też relacja między wikingami a chrześcijanami. Dawniejsi wrogowie obecnie coraz częściej będą przechodzić na nową religię, a konflikt zwolenników dawnej wiary z konwertytami stanie się bardziej wewnętrzny.

W obsadzie są m.in. Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Jóhannesson, Laura Berlin, David Oakes, Caroline Henderson, Pollyanna McIntosh i Asbjørn Krogh Nissen.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA