REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak wygląda Will Smith jako Dżin w aktorskim „Aladynie” - zwiastun filmu Disneya

Powrót do czasów dzieciństwa w odświeżonej wersji? Czy może zrujnowanie obrazu kultowej animacji z młodzieńczych lat? Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć każdy indywidualnie, oglądając nową zapowiedź „Aladyna”.

11.02.2019
8:56
will smith aladyn disney
REKLAMA
REKLAMA

Już wcześniej przedstawiliśmy zdjęcia ukazujące Willa Smitha jako Dżina w nowym aktorskim filmie Disneya. Wówczas jednak posiadał on swój naturalny kolor skóry, gdyż jego postać nie przeszła jeszcze pełnej komputerowej przemiany w niebieskiego Dżina, którego dobrze pamiętamy z obrazu z 1992 roku.

Podczas wręczenia statuetek Grammy pokazano nową zapowiedź planowanego na 24 maja filmu. W niej zaś pełny wizerunek Smitha w jego nowej roli. Pokochajcie go albo znienawidźcie.

„Aladyn” - Will Smith jako Dżin:

Przed Smithem nie lada wyzwanie. W animowanym pierwowzorze głosu niebieskiemu bohaterowi użyczył mistrzowsko Robin Williams i to on zapisał się w świadomości milionów jako Dżin.

Z tego względu, choć nie tylko, bo postać Smitha wygląda co najmniej komicznie, Twitter wystawił aktorowi swoją niezbyt przychylną opinię. Poniżej kilka postów, które stanowią jedynie wierzchołek góry krytyki, która zalała sieć po debiucie zwiastuna. Głównym zarzutem jest CGI, które zdaniem internautów znacząco kuleje, zwłaszcza, jak na dzisiejsze standardy.

Scenariusz do filmu napisał John August, znany ze swoich skryptów do m.in. filmów Tima Burtona „Frankenweenie” oraz „Dużej ryby”. Reżyserem jest zaś Guy Ritchie. W obsadzie oprócz Willa Smitha wystąpili Mena Massoud jako Aladyn, Naomi Scott w roli Dżasminy czy też Marwan Kenzari jako Dżafar.

REKLAMA

Ostatnimi czasy Disney osiągnął ogromne sukcesy finansowe za sprawą swoich aktorskich adaptacji „Księgi dżungli”, „Kopciuszka” oraz przede wszystkim „Pięknej i Bestii”. Studio idzie za ciosem, mając w planach premierę aktorskiego „Dumbo”, a także „Króla Lwa” czy właśnie „Aladyna”.

Film trafi na polskie ekrany 24 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA