REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Wiosenny kiermasz w Biedronce. Kilkaset książek do wyboru i każda za mniej niż dychę

Nowa promocja na książki w sieci sklepów Biedronka -  przy zakupie 3 książek oznaczonych specjalną naklejką, zapłacimy tylko za 2 pozycje. Wszystkie książki biorące udział w promocji kosztować będą zaledwie 9,99 zł. 

06.04.2018
10:15
Wiosenny kiermasz w Biedronce: książki za dychę
REKLAMA
REKLAMA

W ofercie znajdziemy między innymi literaturę piękną, historyczną czy książki dla dzieci. Akcja Wiosenny kiermasz rusza już dziś, 6 kwietnia.

Wiosenny kiermasz w Biedronce – co warto kupić?

Aleja tajemnic

 class="wp-image-150645"

John Irving lubi snuć opowieści nieuchronnie dążące do tragedii. Lubi także kreować charakterystycznych, nietypowych, choć pozornie zwyczajnych bohaterów. W Alei tajemnic jest to Juan Diego. Mężczyzna, który dorastał w Meksyku, po latach leci na Filipiny. W międzyczasie doganiają go wspomnienia z dzieciństwa, spędzonego z młodszą siostrą Lupe. Ta wierzyła, że jest telepatką, która jest w stanie rozszyfrować przeszłość dowolnej osoby.

Przerwa w emisji

 class="wp-image-150654"

Kamil Durczok wspomina swoją własną historię, poszczególne etapy kariery dziennikarskiej, także od kuchni, a raczej od drugiej strony stołu. Byłego redaktora naczelnego i prowadzącego Fakty w stacji TVN nie trzeba lubić, by docenić wartość jego opowieści. Dziennikarz był przecież świadkiem powstawania polskich mediów po 1989 roku. Punktem zwrotnym w jego karierze okazał się rok 2015 i seria tekstów oskarżających go m.in. o mobbing i molestowanie podwładnych. Jak Durczok poradził sobie z tym kryzysem?

Bazar złych snów

 class="wp-image-150639"

W opublikowanym w 2015 roku zbiorze opowiadań Bazar złych snów, Stephen King podejmuje problemy moralności, winy i kary. Zastanawia się też, czy mając możliwość patrzenia w przyszłość, człowiek postępowałby inaczej, by ustrzec się przed popełnianiem błędów. Te wątki to styczne wszystkich opowieści spisanych w zbiorze. King wyjaśnia okoliczności powstania poszczególnych opowiadań. Jego wydawnictw nie trzeba szczególnie reklamować.

Mężczyzna ze stumilowego lasu

 class="wp-image-150657"

Christopher Robin Milne nie miał łatwego dzieciństwa. Miliony ludzi na całym świecie widzieli w nim słodkiego chłopca, który zainspirował swojego ojca, Alana Alexandra Milne’a, do stworzenia opowieści o Kubusiu Puchatku. Niestety, rzeczywistość wyglądała znacznie gorzej niż obrazek wykreowany przez media i fantazję odbiorców. Po książkę Douglasa Laina warto sięgnąć po obejrzeniu filmu Żegnaj Christopher Robin, niezwykle smutnej opowieści o wyjątkowo trudnej relacji syna i ojca.

Więcej krwi

 class="wp-image-150660"

Bohaterem książki jest niejaki Jon Hansen, który ucieka przed najważniejszym narkotykowym bossem w Oslo, niejakim Rybakiem. Hansen trafia do małej wioski na północy Norwegii. Zaszywa się tam z pomocą poznanej tajemniczej kobiety i jej syna. Norweski pisarz zasłynął dzięki opowieściom o policjancie Harrym Hole. 18 kwietnia premiera jego najnowszej powieści, zatytułowanej Macbeth.

A co poza tym?

Wśród kilkuset propozycji objętych promocją znalazły się książki zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Lista obejmuje literaturę piękną, biografie, szeroki wybór powieści kryminalnych, propozycje dla najmłodszych i wiele innych. Pełna lista biorących udział w akcji tytułów znajduje się na stronie sieci Biedronka.

Ile zapłacimy?

Wszystkie książki biorące udział w promocji dostępne są w cenie 9,99 zł za sztukę.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja obowiązuje od 6 kwietnia do 19 kwietnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA