REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

"Wiosno nacieraj" - każdego dnia e-book za 9,99 zł

Dziś wystartowała promocja "Wiosno nacieraj", a w niej codziennie nowy e-book w promocyjnej cenie: 9,99 zł.

Wiosna zbliża się wielkimi, radosnymi krokami. Do jej przybycia pozostało 21 dni. Śnieg topnieje, ukazując najznamienitsze z dzieł czworonożnych przyjaciół człowieka. Pierwsze od dawna promienie słońca wzbudzają tym silniejszą tęsknotę za ciepłymi dniami. Dla tych spośród Was, którzy szczególnie nie mogą doczekać się pożegnania zimy - specjalna oferta, "Wiosno nacieraj".

28.02.2013
7:45
"Wiosno nacieraj" - każdego dnia e-book za 9,99 zł
REKLAMA
REKLAMA

Właśnie z okazji zbliżającej się wiosny codziennie od dzisiaj nabyć będzie można e-booka za 9,99 zł. Niewątpliwymi zaletami oferty są niskie ceny książek, element zaskoczenia (kto wie, co pojawi się jutro) oraz możliwość "skrócenia" czasu oczekiwania na cieplejsze dni dzięki wciągającej lekturze. Ponadto zakup jednego z e-booków objętych promocją "Wiosno nacieraj" umożliwia wzięcie udziału w konkursie i wygranie czytnika.

REKLAMA

Oferta nastraja pozytywnie, jednak tematyka pierwszej z udostępnionych książek jest bardziej, niż poważna. Siedem krajów, siedmiu autorów, siedem różnych historii, czyli Urodziłam się dziewczynką. W pozycji zamieszczone zostały opowieści o bardzo młodych kobietach, którym przyszło dojrzeć zbyt wcześnie. Przymusowa prostytucja wśród nieletnich, handel dziećmi, niechciane ciąże wśród dziewcząt, które dopiero co osiągnęły wiek nastoletni, nędza - to nie fikcja literacka, a koszmarna rzeczywistość. Czyja? Tytułowych dziewczynek, urodzonych w krajach, w których już przez wzgląd na swoją płeć są skazane na cierpnie od najmłodszych lat.

Wśród autorów książki znaleźli się: Deborah Moggach, Irvine Welsh, Joanne Harris, Kathy Lette, Marie Phillips, Subhadra Belbase, Tim Butcher oraz Xiaolu Guo. Każdy z pisarzy odwiedził inny kraj: Togo, Sierra Leone, Ghanę, Brazylię, Kambodżę, Ugandę i Dominikanę. Następnie spisane i połączone w jedną całość zostały historie żyjących tam kobiet. Tak zrodziła się pozycja, która porusza, wzbudza niezwykle silne emocje i pozwala na spojrzenie na świat z perspektywy osób żyjących w skrajnie odmiennej rzeczywistości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA