REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wyciekł zwiastun serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Potwierdza teorię fanów

Amazon i jego usługa Prime Video szykują się do swojej najważniejszej premiery tego roku, czyli „Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy”. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź, która nawiasem mówiąc wcale nie powinna się tam znaleźć.

06.07.2022
17:47
wladca pierscieni pierscienie wladzy zwiastun
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce.

To będzie premiera. „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” są z całą pewnością jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku i… jednocześnie jednym z najbardziej hejtowanych. Nie przypominam sobie produkcji, która budziłaby takie kontrowersje wiele miesięcy przed premierą. Nawet netfliksowy „Wiedźmin” miał łatwiej na starcie. Zapowiada się naprawdę sroga dyskusja w dniu premiery, której temperaturę już dzisiaj podnoszą kolejne zwiastuny, jak na przykład ten, który przed chwilą wyciekł do sieci.

REKLAMA

„Władca Pierścieni: Pierścienie władzy” – zwiastun

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Zapowiedź, która pojawiła się w sieci, to w gruncie rzeczy wyciek, udostępniony przez jakiegoś internautę. Nie jest jasne, czy ten krótki materiał filmowy zaplanowany został do pokazania w samym serwisie Prime Video czy może jego oficjalną wersję zobaczymy lada dzień.

Nową i dość ekscytującą informacją, jaką można wyciągnąć z tego zwiastuna jest fakt, że przez ułamek sekundy na ekranie możemy zobaczyć Entów – podobną do drzew rasę znaną z książek i filmów  Petera Jacksona.

Dla porządku przypomnijmy, że premiera serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie władzy” odbędzie się już 2 września tego roku. Prime Video przekonuje, że w planach ma kilka sezonów do przodu, jednak jakiś czas temu pojawiła się informacja, że właściwe prace nad kolejnymi sezonami rozpoczną się, gdy Amazon zobaczy, jak przyjęty zostanie ten premierowy.

REKLAMA

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA