REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Hobbici robią podcast o „Władcy Pierścieni”. Na Spotify i YouTubie wysłuchacie Merry'ego, Pippina i ich gości

Dwóch najbardziej zwariowanych hobbitów Śródziemia zrobi podcast o filmach z trylogii „Władca Pierścieni”. Fani Tolkiena mogą już zacierać ręce na zakulisowe opowieści z planu, wizyty specjalnych gości i testy sprawdzające ich wiedzę o produkcjach Petera Jacksona. Kiedy wystartuje show, które poprowadzą Dominic Monaghan i Billy Boyd?

05.05.2021
16:36
władca pierścieni film
REKLAMA

Od kinowej premiery „Drużyny Pierścienia” minie w grudniu dokładnie 20 lat, ale filmowe adaptacje powieści J.R.R. Tolkiena wciąż zaliczają się do najpopularniejszych produkcji w historii. Duża w tym zasługa fenomenalnej obsady, w skład której wchodzili Dominic Monaghan i Billy Boyd. To właśnie ta dwójka wcielała się w trzech kolejnych częściach w wiernych przyjaciół Froda Bagginsa i największych hobbickich żartownisiów, jakich kiedykolwiek nosiło Śródziemie.

REKLAMA

Mowa oczywiście o Meriadoku Brandybucku i Peregrinie Tuku, których większość czytelników zapamiętała po zdrobnieniach jako Merry'ego i Pippina. Obaj bohaterowie stanowili bardzo ważny element komediowy trylogii (któż nie pamięta słynnej pogadanki o drugim śniadaniu i kolejnych posiłkach lub kłótni z Gimilim o fajkowe ziele?), ale w trakcie swojej podróży po różnych krainach Śródziemia dokonali też wielu wiekopomnych czynów. Grający ich aktorzy też postanowili zrobić coś dobrego, dlatego w maju wystartują z podcastem „The Friendship Onion”.

Seria wysłuchacie m.in. na platformach Spotify i YouTube, a jej głównym tematem będzie „Władca Pierścieni”.

Jak podaje portal Deadline, podcast Monaghana i Boyda skupi się na ich przyjaźni na planie i poza nim, najważniejszych popkulturowych wieściach oraz przede wszystkim powstawaniu filmowej trylogii Petera Jacksona. W tym ostatnim pomogą wywiady z członkami ekipy i obsady. Fani już mogą zacierać ręce na myśli o ponownym spotkaniu Merry'ego i Pippina z Aragornem czy ponownym spotkaniu czterech niziołków z Drużyny Pierścienia. Monaghan i Boyd omawiający swoje sceny z Seanem Astinem i Elijah Woodem? Brzmi to naprawdę fantastycznie.

Według zapowiedzi ważnym elementem „The Friendship Onion” ma być też stały kontakt ze słuchaczami, co oznacza testy wiedzy o Śródziemiu czy odpowiedzi na najbardziej nurtujące fanów pytania. Więcej szczegółów na temat całego przedsięwzięcia poznamy w ciągu najbliższych tygodni, bo jego start zaplanowano za niecałe dwa tygodnie.

REKLAMA

Premierowy odcinek „The Friendship Onion” wystartuje 18 maja.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA