REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Nadchodzi "Flashback", nowy autorski program Włodka Markowicza

Jak zapewne większość z was wie, Lekko Stronniczy zakończyli swoją działalność w tym roku. Włodek Markowicz i Karol Paciorek postanowili każdy pójść w swoją stronę i zacząć tworzyć samodzielne, autorskie treści. Program Karola, Kto Wie Ten Wie, wystartował całkiem niedawno i dotychczas ukazały się jego 3 odcinki. Dziś Włodek zapowiedział, że od jutra rusza z własnym show. Czego możemy spodziewać się po 1/2 Lekko Stronniczego?

30.03.2015
19:14
Startuje Flashback, nowy program Włodka Markowicza
REKLAMA
REKLAMA

Nie, to nie będą koncerty grane na pianinie, jak ostatnio mogliśmy pomyśleć. Włodek Markowicz opublikował na swoim kanale dwa wideo z muzycznymi aranżacjami, ale to był tak naprawdę luźny przedsmak tego, co planował youtuber. W Internecie pojawił się dziś zwiastun nowego programu Markowicza, który nosić będzie tytuł "Flashback", co możemy przetłumaczyć jako retrospekcja.

//

I to właśnie te retrospekcje, wspomnienia będą tutaj głównym motywem. Włodek, jak sam mówi, chce podzielić się ze swoimi widzami wszystkim tym, co sprawiło, że stał się takim człowiekiem, a nie innym. Choć trąci to nieco megalomanią, zapowiada się całkiem przyjemnie i sympatycznie. Jeśli czytaliście książkę Lekko Stronniczego, wiecie, że Włodek od dzieciaka pasjonuje się komputerami i wszystkim co z nimi związane. We "Flashbacku" znajdą się więc opowieści poświęcone rozwojowi technologicznemu, którego dorastający Włodek był świadkiem czy wywiady z ciekawymi osobami, które go inspirowały. Za każdym odcinkiem kryć będzie się jedna historia.

REKLAMA

Pierwszy odcinek pojawi się już jutro. Czekamy!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA