REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Woblink rozdaje książki. Odbierz jednego minibooka. Za darmo

Tylko dziś każdy może otrzymać za darmo minibooka od e-księgarni Woblink. Wystarczy, że wybierze jedną z pięciu książek i wpisze specjalny kod, który upoważni go do otrzymania prezentu. Brzmi całkiem prosto, co?

20.02.2015
10:34
Woblink rozdaje za darmo książki. Odbierz jednego minibooka!
REKLAMA
REKLAMA

I takie jest w istocie. Wystarczy, że wejdziecie na tę stronę, wybierzecie jeden z pięciu tytułów i zamiast zapłacić wpiszecie jednorazowy kod, brzmiący MINIBOOK, który pozwoli wam pobrać książkę zupełnie za darmo. Wszystkie minibooki są w cenie 4,99 zł, ale trzeba przyznać, że to i tak bardzo miły prezent od Woblinka.

Do wyboru są następujące pozycje:

bator minibook

Esej Joanny Bator, zdobywczyni Nagrody Nike za książkę "Ciemno, prawie noc". Pisarka ma na swoim koncie dwutomowy cykl poświęcony Wałbrzychowi i jego mieszkańcom ("Piaskowa góra" i "Chmurdalia") oraz reportaże dotyczące Japonii. Ostatnio wydała książkę "Wyspa łza".

wydmy minibook

"Wydmy" to opowiadanie Jakuba Małeckiego, który zaliczany jest do twórców fantastyki. Małecki wydał takie książki jak "Odwrotniak" czy "W odbiciu"

orbitowski minibook

Opowiadanie Łukasza Oribtowskiego. Pisarz jest autorem wielu powieści "Horror show", "Tracę ciepło"  i "Szczęśliwa ziemia". Był nominowany do nagrody Nike i Paszportów "Polityki".

woźniakowski minibook

W miniebooku znajdują się dwa opowiadania Jacka Woźniakowskiego. Woźniakowski to pisarz, eseista, publicysta oraz założyciel Wydawnictwa Znak.

lem minibook
REKLAMA

Minibook zawiera tekst traktujący o zagadnieniu sztucznej inteligencji. Stanisław Lem polski pisarz, filozof i futurolog, przedstawiciel nurtu fantastyki naukowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA