REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Wonder Woman 1984” zobaczymy dopiero w 2021 roku? Wiele na to wskazuje

Premiera „Wonder Woman 1984” być może ponownie zostanie przesunięta. Wskazują na to działania wydawnictwa DC, które wycofało zamówienia na komiksy z wariantami okładek nawiązującymi do filmu. 

10.11.2020
14:07
wonder woman 1984 premiera przesuniecie 2021
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wonder Woman 1984” miała trafić na wielki ekran już w czerwcu 2020 roku. Pandemia pokrzyżowała jednak te plany, a Warner Bros. podążając za wzorem innych wytwórni, postanowiło opóźnić premierę kontynuacji filmowych przygód Diany Prince. Sequel hitu z 2017 roku został przesunięty na sierpień, potem październik i aktualnie ma zadebiutować 25 grudnia 2020 roku. Ale i ta data okazuje się niezbyt pewna.

Weźmy pod uwagę, że kina w Stanach Zjednoczonych w dużej mierze wciąż pozostają zamknięte.

W Europie natomiast kolejne kraje po otwarciu kin na okres wakacyjny, zdecydowało się ponownie je zamknąć. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że Warner Bros. ponownie zdecyduje się przesunąć premierę „Wonder Woman 1984”. Deadline spekulował na ten temat już jakiś czas temu. Jak podaje ComicBook tym samym tropem ruszyła pewna youtuberka, ogłaszając, że film zobaczymy w czerwcu 2021 roku.

Wiele wskazuje na to, że te plotki okażą się prawdą. Dowodem mają być działania DC. W ramach promocji filmu, wydawnictwo planowało wypuścić na rynek komiksy ze swojego katalogu z wariantami okładek nawiązującymi do produkcji. Miały one pojawić się w okolicy ekranowego debiutu „Wonder Woman 1984”.

Początkowo miał to być więc czerwiec.

Potem zapowiadano, że komiksy z filmowymi okładkami pojawią się w październiku. No ale kolejne przesunięcie premiery sprawiło, że wydawnictwa trafią na rynek w grudniu. Jak czytamy na Bleeding Cool DC anulowało już zamówienia na wszystkie dziewięć komiksów z wariantami filmowych okładek, których debiut planowano na przyszły miesiąc. Nie podano nowego terminu ich wydania.

Co więcej podobny los spotkał „Wonder Woman of History”. Książka miała pojawić się we wrześniu. Jednakże wraz ze zmianą daty premiery „Wonder Woman 1984”, jej debiut został przesunięty na grudzień. Aktualnie, tak jak w przypadku komiksów z filmowymi okładkami, nie wiadomo, kiedy ujrzy ona światło dziennie.

Działania DC wzbudzają wątpliwości, co do prawdopodobieństwa pojawienia się filmu w grudniu.

REKLAMA

Możemy jedynie podejrzewać, że wydawnictwo wie już o planach Warner Bros. względem kolejnego przesunięcia premiery „Wonder Woman 1984”.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA