REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Młoda Diana Prince bierze udział w igrzyskach. Sprawdźcie pierwszą scenę „Wonder Woman 1984”

„Wonder Woman 1984” zadebiutuje na ekranach polskich kin w styczniu 2021 roku. Amerykańscy widzowie będą mogli zobaczyć film nieco wcześniej, bo już 25 grudnia 2020 roku. Produkcja trafi nie tylko do tamtejszych otwartych kin, ale również na HBO Max. A żeby odpowiednio podgrzać atmosferę, na youtube'owym kanale platformy pojawiła się jej pierwsza scena.

16.12.2020
10:03
wonder woman 1984 pierwsza scena
REKLAMA
REKLAMA

„Wonder Woman 1984” jeszcze w tym miesiącu pojawi się na HBO Max i w amerykańskich kinach (w niektórych krajach, gdzie są one otwarte tytuł już wchodzi na ekrany). W końcu, bo na sequel dobrze przyjętego przez krytyków i fanów filmu Patty Jenkins musieliśmy trochę poczekać. Pierwotnie miał zadebiutować jeszcze w 2019 roku, potem zdecydowano się przenieść premierę na czerwiec 2020 roku. W międzyczasie pojawiła się pandemia i trzeba było zmienić ten termin. W końcu okazało się, że produkcja będzie trafiała na kolejne rynki od połowy grudnia 2020 do końca stycznia.

Pierwsze recenzje filmu już się pojawiły i są nad wyraz entuzjastyczne. Na Rotten Tomatoes produkcja ma 88 proc., a w podsumowaniu czytamy:

Na Herę! „Wonder Woman 1984” to epicka doza czułości i nęcącego eskapizmu, która udowadnia, że w kinie superbohaterskim wciąż można odnaleźć niespodziewany dreszczyk emocji.

Pierwsza scena „Wonder Woman 1984

Wczoraj, 15 grudnia odbyła się wirtualna światowa premiera „Wonder Woman 1984” na platformie DC FanDome. Natomiast użytkownicy HBO Max bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów będą mogli obejrzeć film w całości już 25 grudnia. Tymczasem na youtube'owym kanale platformy pojawiła się scena otwarcia produkcji. Co więcej, zdaje się ona potwierdzać przywołaną opinię krytyków.

W udostępnionej scenie przenosimy się na Themiskyrę. Spoza kadru dobiega nas głos Diany Prince, która mówi, jak bardzo tęskni za domem. Obserwujemy natomiast młodą bohaterkę biorącą udział w igrzyskach Amazonek. Dziewczynka chce się popisać, ale jej ciotka Antiope najpierw postanawia dać jej pewną życiową radę i po chwili trafiamy do czasów właściwej akcji filmu.

REKLAMA

Klip urywa się w bardzo emocjonującym momencie, a co będzie dalej, polscy widzowie przekonają się nieco później niż amerykańscy. Ze względu na zamknięcie kin, premiera filmu w naszym kraju została przewidziana na styczeń 2021 roku.

„Wonder Woman 1984” trafi na ekrany polskich kin 22 stycznia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA