REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mamy pierwszy materiał z filmu "Wonder Woman"

Warner Bros. rozpieszcza wszystkich, którzy niecierpliwie wyczekują na ekranizacje komiksów realizowane przez to studio. I choć tak wyśmienity zwiastun "Suicide Squad" trudno jest czymkolwiek przebić, na pierwszy materiał wideo z "Wonder Woman" również warto zerknąć. 

20.01.2016
10:36
Mamy pierwszy materiał z filmu Wonder Woman
REKLAMA
REKLAMA

"Wonder Woman" wejdzie do kin dopiero w czerwcu 2017 roku, do premiery pozostało zatem jeszcze bardzo dużo czasu i chyba nikt nie spodziewał się, że pierwszy materiał trafi do nas już dziś. Nie jest to pełnoprawny zwiastun, na ten poczekamy zapewne jeszcze przynajmniej kilka miesięcy, a zlepek kilku scen, uzupełniony o wypowiedzi twórców i aktorów. Jeśli jesteście ciekawi tego filmu i jego głównej bohaterki, koniecznie powinniście obejrzeć poniższe wideo.

REKLAMA

W rolę Wonder Woman wcieli się Gal Gadot. Obok niej, w obsadzie filmu znaleźli się także między innymi Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis i Ewen Bremner. Za scenariusz odpowiedzialny jest Jason Fuchs, a reżyserką została Patty Jenkins, najbardziej znana jest z głośnego „Monster” z 2003 roku z wybitną rolą Charlize Theron. Jenkins będzie pierwszą kobietą odpowiedzialną za reżyserię filmowej adaptacji komiksów DC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA