REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy zwiastun "Wonder Woman" przywraca wiarę w filmy z uniwersum DC

Podczas trwającego Comic-Conu w San Diego Warner Bros. zaprezentowało pierwszy, trwający prawie trzy minuty zwiastun filmu "Wonder Woman". Jest naprawdę dobry.

24.07.2016
0:10
Zwiastun Wonder Woman przywraca wiarę w filmy z uniwersum DC
REKLAMA
REKLAMA

Po fatalnym otwarciu DC Extended Universe - serii filmów o superbohaterach opartych na komiksach wydawnictwa DC Comics - na które złożyły się marny "Człowiek ze stali" z 2013 roku oraz absolutnie beznadziejny "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" sprawy nie wyglądały ciekawie. Wszystko wskazywało na to, że uniwersum to nie ma szans nawet dorównać temu stworzonemu przez Marvela, które - choć przyzwoite - też przecież nie prezentuje szczególnie wysokiego poziomu. Iskierka nadziei tliła się jeszcze dzięki "Suicide Squad", które do kin trafi już w sierpniu, prezentującego się na materiałach promocyjnych wcale nieźle. Tymczasem do sieci trafił właśnie zwiastun innego filmu z tej serii, "Wonder Woman" i cóż, wygląda naprawdę efektownie. Czyżby wnioski z tego marnego początku zostały wyciągnięte i teraz będzie już tylko lepiej? Oby.

REKLAMA

W rolę Wonder Woman wcieli się Gal Gadot. Obok niej, w obsadzie filmu znaleźli się także między innymi Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis i Ewen Bremner. Za scenariusz odpowiedzialny jest Jason Fuchs, a reżyserką została Patty Jenkins, najbardziej znana jest z głośnego „Monster” z 2003 roku z wybitną rolą Charlize Theron. Jenkins będzie pierwszą kobietą odpowiedzialną za reżyserię filmowej adaptacji komiksów DC. "Wonder Woman" trafi na ekrany kin latem 2017 roku. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy plakat filmu.

wonder woman poster class="wp-image-72369"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA