REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wraca Gorillaz! Kiedy nowy album?

Gorillaz to angielska, wirtualna grupa muzyczna, która powstała w roku 1998 z inicjatywy  Damona Albarna i Jamie Hewletta. Zespół gra mieszankę hip-hopu i rocka, a także łączy inne gatunki muzyczne. Pierwszy longplay Gorillaz wydali w roku 2001, wcześniej był minialbum, "Tomorrow Comes Today" i singiel "Clint Eastwood", chyba najbardziej popularny utwór w karierze tego zespołu obok " Feel Good Inc.". Ostatnia płyta wyszła w roku 2011, czyli 4 lata temu. Po tym czasie zespół postanowił wrócić i przygotować coś dla swoich fanów.

02.02.2015
10:19
Wraca Gorillaz! Kiedy nowy album?
REKLAMA
REKLAMA

O powrocie Gorillaz wiemy z profilu na Instagramie Jamiego Hewletta. Artysta umieścił nowe prace, przedstawiające członków zespołu Gorillaz, Murdoca i Noodle'a. Aby internauci nie snuli domysłów i nie zastanawiali się, czy zespół naprawdę wraca, Hewlett w odpowiedzi napisał trzy słowa: "Tak, Gorillaz wracają".

Powrót Gorillaz miałby najprawdopodobniej oznaczać nową płytę, która ukazałaby się jeszcze w tym roku. Ta na pewno wyprzedałaby się jak świeże bułeczki. W końcu Gorillaz kilkakrotnie zdobyli już platynową płytę za sprzedaż w Wielkiej Brytanii.

REKLAMA

Et billede slået op af hewll (@hewll) den 30. Jan 2015 kl. 11:36 PST

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA