REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wracają "Przyjaciele"!

Stęskniliście się za bohaterami serialu "Przyjaciele"? Po dwunastu latach, które upłynęły od emisji finałowego odcinka dziesiątego sezonu, powrócą oni na telewizyjne ekrany. A wszystko za sprawą reżysera Jamesa Burrowsa. 

14.01.2016
10:06
Wracają Przyjaciele!
REKLAMA
REKLAMA

Niestety, nie oznacza to, że "Przyjaciele" doczekają się kolejnego sezonu czy rebootu. Całą ekipę z serialu będziemy mogli podziwiać podczas specjalnego, dwugodzinnego programu, który będzie rodzajem benefisu reżysera Jamesa Burrowsa, organizowanym z okazji zrealizowania przez niego tysięcznego odcinka telewizyjnej produkcji. 75-letni Burrows, poza "Przyjaciółmi", pracował też przy takich dziełach jak między innymi "Teoria wielkiego podrywu", "Will i Grace" czy "Frasier".

seriale lat 90 przyjaciele class="wp-image-37116"
REKLAMA

Stacja NBC za sprawą tego show chce uczcić zawodowy dorobek twórcy. W programie pojawią się wszystkie gwiazdy serialu "Przyjaciele" - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc oraz Matthew Perry. Razem na ekranie nie widzieliśmy ich już od dawna. Niewątpliwie przy okazji tego spotkania będziemy świadkami wielu ciekawych wspomnień i anegdot z planu serialu. To nie to samo, co kolejna odsłona serii, niemniej jednak miłośnicy tego sitcomu niewątpliwie mają się z czego cieszyć.

Program trafi na antenę NBC 21 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA