REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiadomo już kto zagra Cyklopa, Jean Grey i Storm w filmie "X-Men: Apocalypse"

Takiej obsady Bryanowi Singerowi, reżyserowi "X-Men: Apocalypse", zazdrości pewnie większość hollywoodzkich twórców. Do i tak już niemałej plejady gwiazd właśnie dołączyły kolejne: Alexandra Shipp, Sophie Turner oraz Tye Sheridan.

23.01.2015
9:58
Wiadomo już kto zagra Cyklopa, Jean Grey i Storm w filmie „X-Men: Apocalypse”
REKLAMA
REKLAMA

O wyborze nowych aktorów Singer poinformował za pośrednictwem Twittera. Sophie Turner, którą możecie kojarzyć jako Sansę Stark z "Gry o Tron", wcieli się w postać Jean Grey - o rolę ubiegały się również Chloe Moretz, Elle Fanning, Hailee Steinfeld i Saoirse Ronan. Alexandra Shipp ("Tajemnice domu Anubisa") wygrała rywalizację z Zendayą Coleman i to ją zobaczymy jako Storm. Z kolei w roli Cyklopa zobaczymy Tye'a Sheridana ("Joe"), z którym konkurowali Taron Egerton oraz Jamie Blackley.

x-men apocalypse

Ta trójka uzupełni pełną gwiazd obsadę "X-Men: Apocalypse". W filmie zobaczymy także między innymi Jennifer Lawrence (Mystique), Michaela Fassbendera (Magneto), Jamesa McAvoya (Charles Xavier), Channinga Tatuma (Gambit) czy Oscara Isaaca (Apocalypse).

REKLAMA

„X-Men: Apocalypse” będzie trzecią częścią zapoczątkowanej przez "X-Men: Pierwsza klasa” serii. Akcja najnowszego dzieła Bryana Singera rozgrywać się będzie w latach 80-tych.  Za scenariusz odpowiedzialny jest Simon Kinberg. Polska premiera zaplanowana jest na 20 maja 2016.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA