REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fox potwierdza! Będzie serial o X-Menach!

A przynajmniej pilot tego serialu, który telewizja oficjalnie zamówiła. Serial ma powstać przy współpracy z Marvel Television. Producentem wykonawczym i scenarzystą został Matt Nix.

25.01.2017
15:27
X-Men w nowym serialu Foxa! Jest na co czekać...
REKLAMA
REKLAMA

Plotki o serialu z X-Menami krążyły po Internecie już od długiego czasu. Niewiele jednak było na jego temat konkretnych informacji i jedyne, co w ogóle pozwalało dawać wiarę w te plotki, to lakoniczne informacje od twórców Legionu. Aż do teraz, gdy telewizja Fox oficjalnie potwierdziła, że chce taki serial wyemitować. Wytwórnia zamówiła już pilotowy odcinek, którym zajmą się wspólnie 20th TV oraz Marvel Television.

To już drugi, po Legionie, serial telewizyjny będący efektem współpracy Marvela i Foxa i drugi serial w historii marki X-Men. Fox wydaje się być zadowolony z dotychczasowych inwestycji, więc można się spodziewać kolejnych. A warto pamiętać, że Fox ma wykupione prawa na wyłączność jeśli chodzi o kinowe i telewizyjne produkcje z postaciami X-Men.

X-Men w serialu dadzą to, czego nie da Legion.

REKLAMA

Nowy serial, którego produkcją i scenariuszem zajmie się Matt Nix, ma być bardziej kanoniczny niż Legion i być wierny temu, co widzieliśmy w dotychczasowych komiksach i filmach, choć nie jest jasne któremu z wielu alternatywnych uniwersów X-Menów się przyjrzy.

Mamy wysokie oczekiwania. Zwłaszcza po Legionie, który zrobił na nas olbrzymie wrażenie. Niestety, nie znamy jeszcze daty premiery nowego serialu i zapewne prędko jej nie poznamy, skoro jest na tak wczesnej fazie procesu twórczego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA