REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wraca hit Netfliksa. Mamy zwiastun i datę premiery nowego sezonu "You"

Serial Netfliksa "You" powraca z 4. sezonem. Fani produkcji z pewnością ucieszą się na tę wiadomość. Serial będzie podzielony na dwie części. Co jeszcze wiadomo o 4. sezonie?

09.01.2023
17:56
"You"
REKLAMA

Będzie nowy, 4. sezon serialu "You". Trzecia odsłona emitowana była na Netliksie w październiku 2021 roku, w związku z tym fani na kolejną musieli trochę poczekać. Ci, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji serialu opartego na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes, nie zawiodą się. Co zatem wydarzy się w 4. sezonie "You"?

REKLAMA

4. sezon "You". O czym będzie kolejny sezon?

Joe Goldberg powróci i tym razem, na ulicach Londynu wpadnie mu w oko kolejna kobieta. Tym razem będzie to dyrektorka galerii sztuki grana przez Charlotte Ritchie. Jej postać twórcy opisują jako inteligentną, nieufną oraz niezależną. W poprzednim sezonie ekipa tworząca serial trochę odeszła od powieści Kepnes, która oczywiście była największą inspiracją do stworzenia serialu.

Zwiastun 4. sezonu "You"
REKLAMA

4. sezon "You". Kiedy premiera nowego sezonu?

Jak zapowiadają twórcy, nowe odcinki mają być zrealizowane w jeszcze innym klimacie i będą odbiegać od poprzednich części. Choć plotkowano, że tym razem fabuła zostanie przeniesiona do Francji, to jednak zadecydowano, że większość ujęć zrealizowana zostanie w Londynie. Warto dodać, że 4. sezon serialu "You" podzielono na dwie części. Będą liczyć po pięć odcinków każda. Pierwsze pięć trafi na polskiego Netfliksa już za miesiąc, bo 9 lutego, natomiast druga część zadebiutuje miesiąc później, czyli 9 marca. W 4. sezonie "You" zagoszczą takie gwiazdy jak m.in. Penn Badgley, Tati Gabrielle czy Charlotte Ritchie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA