REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

Na YouTubie straszy. Wszystkie sezony "Czy boisz się ciemności?" dostępne online

Co i rusz narzekamy, że liczba legalnie dostępnych seriali i filmów online jest zbyt mała. Jasne, zgodzę się, że nie jest idealnie i oferta serwisów VOD kuleje. Na szczęście na samym YouTubie też pojawiają się inicjatywy, których celem jest wzbogacenie rzeczonej oferty. Na kanałach studia KADR i studia TOR możemy oficjalnie, bez żadnych przeszkód zobaczyć najlepsze filmy polskiej kinematografii.

10.10.2014
16:03
Na YouTubie straszy. Wszystkie sezony „Czy boisz się ciemności?” dostępne online
REKLAMA

Gorzej sprawa wygląda z serialami. Tutaj już mamy nieco pod górkę. Jeśli ktoś z was lubi sentymentalne seanse to mam dla niego dobrą wiadomość - na YouTubie obejrzymy wszystkie odcinki serialu "Czy boisz się ciemności?", który wielu z was pamięta zapewne z lat dzieciństwa. Seria, całkiem podobna w swoim klimacie do "Gęsiej skórki", aczkolwiek wyprodukowana nieco wcześniej, bo w 1990 roku ("Gęsia skórka" natomiast swe początki datuje na rok 1995), opowiada o grupce młodzieży, która spotyka się na cmentarzu i opowiada sobie mrożące krew w żyłach historie.

REKLAMA

"Czy boisz się ciemności" to aż 5 sezonów i blisko 70 odcinków dobrej zabawy. Na kanale GhostlyTalesTV obejrzymy je wszystkie w oryginalnej, czyli angielskiej wersji językowej. Każdy odcinek trwa ponad 20 minut. Świetna sprawa. Już nie mogę się doczekać, kiedy ponownie dołączę do Stowarzyszenia Ciemności. Łapcie pierwszy odcinek!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA