REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Z Archiwum X" coraz bliżej realizacji. Kolejne wieści dla fanów Anderson i Duchovny'ego

Fani zakończonego kilkanaście lat temu serialu "Z Archiwum X" mogą przygotować się na dobre wieści. Choć to jeszcze nic pewnego, najprawdopodobniej kolejny sezon serialu dojdzie do skutku i jeśli krążące po Sieci informacje okażą się prawdą, zdjęcia ruszą już tego lata.

24.03.2015
13:56
Kolejny sezon Z Archiwum X coraz bliżej realizacji
REKLAMA
REKLAMA

W produkcji ponownie zobaczymy Gillian Anderson oraz Davida Duchovny'ego, ale niestety ze względu na ich zaangażowanie w inne projekty sezon będzie dość krótki. Nowa seria z "Archiwum X" ma zawierać zaledwie 6 bądź 8 odcinków. Nie ma więc szans na to, byśmy dostali to, do czego do tej pory byliśmy przyzwyczajeni (dotychczas sezony liczyły około 20 odcinków).

z archiwum x 2
REKLAMA

Scenarzystą serialu oraz producentem wykonawczym będzie Chris Carter, który dotychczas zajmował się "Z Archiwum X". Ponadto w produkcji zobaczymy jeszcze jedną znaną twarz, czyli Mitcha Pileggi'ego, który wcieli się w znaną nam postać, Waltera Skinnera.

Oficjalne doniesienia na temat tego co z kolejnym sezonem "Z Archiwum X" powinniśmy poznać w ciągu najbliższego miesiąca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA