REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Prawdziwa gratka dla fanów "Z Archiwum X". Przed wami ponad 20-minutowy materiał, który odsłania kulisy nowego sezonu

Dziesiąty sezon "Z Archiwum X" jest tuż-tuż. Premiera serii odbędzie się za niespełna miesiąc, bo została zaplanowana na 24 stycznia 2016 roku. Przez ostatnich kilka miesięcy fanom dawkowano kolejne teasery i trailery nowego sezonu serialu, który pojawi się na ekranie po 14 latach od zakończenia dziewiątej serii. Teraz przyszedł czas na materiał, który odsłania przed widzami kulisy powstawania nowych odcinków "Z Archiwum X".

29.12.2015
10:44
Prawdziwa gratka dla fanów "Z Archiwum X". Przed wami 22-minutowy materiał, który odsłoni przed wami kulisy nowego sezonu
REKLAMA
REKLAMA

Z wideo, które trwa ponad 20 minut, możemy dowiedzieć się czym dla dwojga głównych aktorów serialu, Davida Duchovny'ego i Gillian Anderson, jest powrót do produkcji. Poznamy nieco faktów o tym, jak wyglądać będzie relacja Foxa Muldera i Dany Scully, która zawsze owiana była jakąś tajemnicą i nie była do końca jednoznaczna. Usłyszymy także o doświadczeniach twórcy produkcji, Chrisa Cartera, który ponownie zajął się stworzeniem nowych epizodów "Z Archiwum X". Tych, przynajmniej jeśli chodzi o dziesiąty sezon, będzie zaledwie sześć.

REKLAMA

W wideo zobaczymy też sceny z nowego sezonu serialu, a także z poprzednich serii. Fani produkcji powinni być zachwyceni. Zwłaszcza ci, którzy uwielbiają powspominać. Wideo świetnie zestawia to, co oglądaliśmy w poprzednich sezonach z tym, co zobaczymy teraz, za niecały miesiąc. Poznamy też odczucia i emocje nowych aktorów, którzy pojawią się w produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA