REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To już pewne: "Z Archiwum X" powróci!

Koniec plotek, spekulacji i domysłów. Serial "Z Archiwum X" powróci po trzynastu latach przerwy. To oficjalna, potwierdzona informacja.

25.03.2015
8:52
To już pewne: Z Archiwum X powróci!
REKLAMA
REKLAMA

Nowy sezon "Z Archiwum X" został zamówiony przez telewizję Fox. Będzie on składał się jedynie z sześciu odcinków i ma stanowić zamkniętą historię, która jednak - jeżeli serial cieszyć się będzie popularnością - ma szanse zostać rozbudowana. W rolach głównych powrócą także David Duchovny i Gillian Anderson jako Fox Mulder i Dany Scully. Pieczę nad całością sprawować będzie Chris Carter.

Carter, pomysłodawca "Z Archiwum X", stwierdził w swoim oświadczeniu, że o tym trzynastoletnim okresie przerwy myśli jak o naprawdę długiej przerwie na reklamy. "Świat stał się w tym czasie jeszcze bardziej dziwny, więc to doskonały moment na opowiedzenie tych sześciu historii" - podsumował.

REKLAMA
z-archiwum-x

Prace nad nowym sezonem mają rozpocząć się latem tego roku. Nie wiadomo na razie, na kiedy planowana jest premiera ani kogo - poza Duchovnym i Anderson - zobaczymy w obsadzie. Komentarz Chrisa Cartera sugeruje, że serial zachowa swoją dotychczasową formę i każdy odcinek stanowić będzie odrębną opowieść o nadprzyrodzonych zjawiskach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA