REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Zabójcza promocja - polskie kryminały: e-booki za 9,19 zł

Książkowe kryminały pozwalają na to, by w domowym zaciszu stać się pełnoprawnym detektywem, choć bez licencji. Teraz każdy miłośnik intrygi i zabójstw może zgromadzić na swoim czytniku kolekcję rodzimych dzieł tego gatunku. Trwa właśnie atrakcyjna promocja na takie e-booki.

28.02.2013
7:43
Zabójcza promocja - polskie kryminały: e-booki za 9,19 zł
REKLAMA
REKLAMA

Polscy pisarze to nie tylko narodowi wieszcze i poeci, o których uczy się w szkołach. To też nie tylko osławieni na całym świecie (m.in. za sprawą adaptacji filmowych i growych) twórcy fantastyki i science-fiction. Rodzimi literaci tworzą perełki w każdym gatunku, także w kryminałach. Choć oczywiście brak im popularności Agaty Christie, czy Stephena Kinga, czasem warto przekonać się, że tego typu powieści trzymają w naszym kraju dobry poziom. Może nie na miarę właśnie Christie, ale popularnej u nas i za granicą Tami Hoag jak najbardziej.

REKLAMA

Trwa właśnie promocja na polskie kryminały w serwisie ebook.pl. Dostępnych jest pięć książek: Nikomu nic nie mów, Spacer ze śmiercią, Przerwane śledztwo, Zbrodnia nie zawsze doskonała oraz W ciemności nocy. Każdy z nich opowiada inną, ciekawą historię i może przykuć do czytnika na kilka wieczorów za jedyne 9,19 zł.

Zdecydowanie warto zaznajamiać się z rodzimymi autorami, nawet jeśli nie darzy się ich dzieł takim zaufaniem, jakie pokładane jest w głośnych nazwiskach z okładek bestsellerów. Tym bardziej, jeśli jest się fanem kryminałów. Promocja jest ograniczona czasowo, warto więc już dziś sięgnąć po wybrane pozycji z wirtualnej półki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA