REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Ruszyła akcja Zaczytani 2018. W promocji ponad 12 tysięcy e-booków

Internetowy sklep ebookpoint.pl już po raz szósty organizuje wielką wyprzedaż książek elektronicznych. Zaczytani 2018 to tysiące pozycji objętych rabatem nawet do 70 proc. Za każdą nie zapłacimy więcej niż 20 złotych.

02.01.2018
13:50
Zaczytani 2018 - promocja na e-booki
REKLAMA
REKLAMA

W promocji znajdziemy tysiące e-booków  w formacie ePUB i Mobi oraz setki audiobooków. Dostępne jest szeroki wybór polskiej i zagranicznej beletrystyki, w tym także zeszłorocznych bestsellerów. Oprócz tego akcja obejmuje obniżone ceny na literaturę faktu oraz poradniki.

Zaczytani 2018 – co warto kupić?

George R.R. Martin

Zaczytani 2018 - promocja na e-booki class="wp-image-120754"

Twórca uniwersum Gry o tron i bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych pisarzy fantasy ostatnich lat. W ofercie ebookpoint.pl można nabyć kilka części Pieśni Lodu i Ognia – od Nawałnicy mieczy do Tańca ze smokami, wyjąwszy pierwszy tom ostatniej pozycji. Oprócz tego w promocji znalazły się inne dzieła tego autora, jak np. Rycerz Siedmiu Królestw, Światło się mroczy czy Tuf Wędrowiec.

Czarna Seria

Zaczytani 2018 - promocja na e-booki class="wp-image-120757"

Kolekcja najlepszych skandynawskich kryminałów, która na całym świecie przyciągnęła miliony czytelników. Dzięki promocji możemy zapoznać się z przygodami Anniki Bengtzon, Gunnara Barbarottiego czy duetu Falck/Hedstrom. W obniżonych cenach dostaniemy wybrane dzieła Lizy Marklund, Camilli Lackberg, Hakana Nessera, Leifa GW Perssona czy Michael Hjortha i Hansa Rosenfeldta. Akcja nie obejmuje jedynie tomów napisanych przez Stiega Larssona.

Jacek Dukaj

Zaczytani 2018 - promocja na e-booki class="wp-image-120760"

Polski król science fiction i jeden z najczęściej nagradzanych rodzimych pisarzy fantastycznych. Promocja obejmuje kilkanaście tytułów jego autorstwa w różnym przedziale cenowym. Dostępne są powieści Lód, Czarne oceany czy Perfekcyjna niedoskonałość. W ofercie znajdziemy także zbiory opowiadań Dukaja – Król bólu i W kraju niewiernych, których części składowe można kupić także oddzielnie.

Robin Cook

Zaczytani 2018 - promocja na e-booki class="wp-image-120766"

Zaczytani 2018 obejmuje również powieści mistrza thrillerów medycznych. W ofercie znajdziemy siedem utworów tego autora. Dostępne są dwie najnowsze części czterotomowego cyklu o Pii Grazdani – Komórka i Znieczulenie. Ponadto w atrakcyjnych cenach można kupić kilka klasycznych książek Cooka. Wśród nich znajdują się Dewiacja, Oznaki życia, Coma czy Stan terminalny. Promocja obejmuje także początek serii przygód Montgomery i Stapletona – Oślepienie.

A co poza tym?

Oprócz wymienionych pozycji w ebookpoint.pl znajdziemy również książki Alex Kavy, Salmana Rushdie czy Jakuba Ćwieka. Ponadto Zaczytani 2018 oferuje możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać PocketBooki. Pełną listę dostępnych tytułów oraz szczegóły akcji znajdziecie na stronie ebookpoint.pl.

Ile zapłacimy?

W ofercie znajdują się tytuły w cenach 6,90 zł, 9,90 zł, 14,90 zł i 19,90 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dziś do 3 stycznia. Warto więc pospieszyć się z zakupami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA