REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy sezon „Zadzwoń do Saula” z pełnoprawnym zwiastunem. Kogo zobaczymy w przedostatniej odsłonie spin-offa?

„Zadzwoń do Saula” to rzadki przypadek spin-offa, który może się pochwalić równie wielką popularnością, co oryginalna produkcja. Historia Jimmy'ego McGilla dobiegnie końca wraz z 6. sezonem, ale zanim to nastąpi widzowie zobaczą jeszcze niejeden ciekawy odcinek. Udowadnia to nowy zwiastun 5. odsłony serialu.

30.01.2020
9:51
zadzwoń do saula 5 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Fani „Breaking Bad” nie mają w ostatnich miesiącach zbyt wielu powodów do narzekania. Ich ukochane dzieło wciąż jest niezwykle żywotne, przede wszystkim dlatego, że jego pomysłodawca, Vince Gilligan stale poszerza ten świat o kolejne historie. Pod koniec zeszłego roku najgłośniej było o filmowym sequelu „El Camino” (recenzję produkcji przeczytacie TUTAJ), ale nowe informacje w postaci daty premiery i serii zdjęć z planu otrzymali także wielbiciele Jimmy'ego McGilla/Saula Goodmana.

Grany przez Boba Odenkirka bohater zadebiutował pierwotnie w 2. sezonie „Breaking Bad”, ale szybko stał się jednym z największych ulubieńców widowni. Jego baza fanów była tak wielka, że po prostu musiał powrócić w ramach spin-offa. Zbliżająca się wielkimi krokami 5. odsłona „Zadzwoń do Saula” będzie zresztą kontynuować trend na powroty popularnych bohaterów „Breaking Bad”.

Klimatyczny zwiastun „Zadzwoń do Saula” pokazuje długą listę bohaterów, którzy pojawią się w nowych odcinkach. Jest wśród nich jedna duża niespodzianka.

Od połowy stycznia wiadomo, że „Better Call Saul” zakończy się wraz z 6. serią. Właśnie z powodu nadchodzącego finału najnowsze epizody skoncentrują się przede wszystkim na postępującej przemianie działającego zgodnie z prawem Jimmy'ego w żyjącego na granicy prawa i pomagającego przestępcom Saula Goodmana. Główny bohater serii będzie musiał ostatecznie dokonać wyboru, po którym nie będzie odwrotu. Oprócz niego w opublikowanym materiale wideo pojawiają się Mike Ehrmantraut, Kim Wexler, Gus Fring, don Hector „Tio” Salamanca, Howard Hamlin i Nacho Varga.

REKLAMA

Część z tych postaci po raz pierwszy pojawiła się na ekranie jeszcze w czasach „Breaking Bad”, a w 6. sezonie dołączy do nich w spin-offie również ulubieniec fanów Hank Schrader grany przez Deana Norrisa. Agent Specjalny należący do DEA powróci do świata stworzonego przez Gilligana wraz ze swoją partnerem Stevem Gomezem w kilku odcinkach.

Premiera 5. sezonu „Zadzwoń do Saula” już 23 lutego. Na Netfliksie premiera produkcji odbędzie się 24 lutego. Teraz możecie obejrzeć tam dotychczasowe cztery sezony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA