REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kosmici zaatakują w nowym filmie Netfliksa. Zagłada jest już dostępna w serwisie

Zagłada to nowy film science fiction od serwisu Netflix. W głównego bohatera wcielił się świetny Michael Peña.

27.07.2018
10:14
zagłada
REKLAMA
REKLAMA

Kilka tygodni temu Netflix zapowiedział nadejście nowej produkcji oryginalnej. Pamiętajmy jednak, że serwis VoD oznacza tak również filmy i seriale, do których ma prawa dystrybucyjne, najczęściej wyłączne w danym kraju. Jeśli zaś chodzi o Zagładę, to Netflix wykupił tutaj prawa do emisji – tak jak to miało miejsce w przypadku filmu Paradoks Cloverfield.

Zagłada to thriller science-fiction. Opowie on o człowieku, który jest dręczony snami o utracie rodziny. Szybko okaże się, iż sen ten mógł być proroczy, bowiem nie tylko jego rodzina może okazać się zagrożona, ale cała Ziemia. Ze szczątków informacji można wywnioskować, iż bohater będzie musiał zmierzyć się z... atakiem obcych.

W filmie Zagłada główną rolę gra Michael Peña.

Film został stworzony przez Good Universe i Mandeville Films. Producentami są Todd Lieberman i David Hoberman. Obok głównego bohatera na ekranie pojawi się również Lizzy Caplan, Mike Colter, Emma Booth. Obraz wyreżyserował Ben Young.

REKLAMA

Początkowo Zagłada miała trafić do dystrybucji dzięki Universal Pictures. A obraz miał pojawić się już 26 stycznia. Ostatecznie film został zakupiony przez Netfliksa. Miejmy nadzieję, że Zagłada nie będzie kontynuowała złej passy filmów streamingowego giganta i dostaniemy przynajmniej dobre science fiction.

Film Zagłada możecie obejrzeć już w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA