REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zagubieni w kosmosie prędko się nie odnajdą. Netflix stawia na sentymenty i zapowiada 2. sezon serialu

Zagubieni w kosmosie prędko nie wrócą do domu. Netflix właśnie ogłosił, że serial science-fiction o rodzinie Robinsonów doczeka się 2. sezonu. Wygląda na to, że familijne produkcje mają naprawdę spore wzięcie.

14.05.2018
16:58
Zagubieni w kosmosie czemu warto
REKLAMA
REKLAMA

Netflix raczy nas ostatnio mnóstwem produkcji z gatunku science-fiction. Jedną z nich jest Lost in Space, czyli remake kultowego serialu z lat 60. ubiegłego wieku. Pokazuje wizję przyszłości, w której ludzie zaczęli podróżować poza Układ Słoneczny.

Zagubieni w kosmosie jest osadzoną w takich realiach kameralną opowieścią o losach rodziny, których statek kosmiczny uległ awarii. Rodzice wraz z dziećmi utknęli na niegościnnej planecie pełnej tajemnic, niespodzianek i niebezpieczeństw.

Danger, Will Robinson.

Okazuje się, że przedstawiona w debiutanckiej serii przygoda Robinsonów dopiero się zaczęła. Dostaliśmy dzisiaj potwierdzenie, że rozpoczynają się prace nad 2. sezonem Zagubionych w kosmosie.

Netflix niestety jak na razie nie zdradził żadnych konkretnych informacji na temat kontynuacji Lost in Space. Pojawiła się jedynie krótka zapowiedź wideo, w której ojciec rodziny, Will Robinson, jest ostrzegany przed nadciągającym niebezpieczeństwem.

2 sezon Zagubionych w kosmosie to jak na razie wielka niewiadoma.

W kontynuacji pojawią się najpewniej wszyscy bohaterowie z poprzedniej części, a do swoich ról powrócą Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey.

 class="wp-image-154110"

Data premiery nie jest jeszcze znana. Biorąc pod uwagę wczesną premierę, Zagubieni w kosmosie powinni wrócić na ekrany jednak przed końcem 2019 roku. W ramach 2. serii spodziewać się można 10 nowych odcinków.

Zagubieni w kosmosie cieszyli się ogromną popularnością.

Netflix nie podaje do publicznej wiadomości, ilu widzów ogląda filmy i seriale dostępne w ramach platformy, ale o dużej popularności serialu Zagubieni w kosmosie przekonuje Deadline, powołując się na dane Nielsena. Wedle badań była to trzecia co do wielkości premiera do tej pory.

REKLAMA

Zagubieni w kosmosie przegrali pod względem oglądalności jedynie z Bright, czyli silnie promowanym filmem z serii Netflix Originals oraz ze Stranger Things, czyli… poprzednią familijną produkcją, która uderzała w nostalgiczne nuty.

Jeśli tylko dane Nielsena i Netfliksa się pokrywają, to będzie można spodziewać się w przyszłości więcej seriali rodzinnych w ofercie serwisu VOD. Oby tylko utrzymały wysoki poziom.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA