REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Zajdel, Boruń, Ćwiek. Świetna promocja e-booków z okazji Pyrkonu

Gratka dla fanów fantastyki. Z okazji rozpoczynającego się Pyrkonu na platformie Book Rage można kupić pięć atrakcyjnych pakietów ebooków. W ofercie znajdziecie książki Adama Wiśniewskiego-Snerga, Krzysztofa Borunia, Jakuba Ćwieka, Janusza Zajdla oraz z serii "The Walking Dead".

28.04.2017
9:10
ebook publio promocja andrzejki
REKLAMA
REKLAMA

Od 28 do 30 kwietnia w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Pyrkonu. Na festiwal przybędą, jak zwykle rzesze miłośników fantastyki. Wśród zaproszonych twórców znaleźli się m.in. Evan Currie, Andrzej Ziemiański, Peter Watts, Samantha Shannon czy Robert J. Schmidt.

Z okazji konwentu na platformie Book Rage nabyć można pięć pakietów książek z gatunku szeroko pojętej fantastyki. Cztery zestawy podzielono według autorów. Piąty poświęcony jest serii "The Walking Dead".

Promocja Book Rage z okazji Pyrkou class="wp-image-84398"

Ofertę otwierają e-booki Krzysztofa Borunia. Za złotówkę nabyć możemy trzy książki zmarłego w 2000 roku pisarza i dziennikarza. Są to: "Toccata", "Małe zielone ludziki" i "Jasnowidzenia inżyniera Szarka".  Jeżeli zapłacimy powyżej aktualnej średniej (która w momencie pisania tego tekstu wynosi nieco ponad 12 złotych) dostaniemy również pozycje: "Zanim umrę" i "Próg nieśmiertelności". Za 50 zł trafi do nas powieść "Ósmy krąg piekieł". Co ciekawe ostatni tytuł otrzymamy w formie papierowej.

Drugi pakiet poświecono innemu klasykowi polskiej fantastyki Adamowi Wiśniewskiemu-Snergowi. W pakiecie za złotówkę pobierzemy ostatnią powieść autora pt. "Arka", a także e-booki "Nagi Cel" z 1980 r. i "Robot" (1973 rok). Jeżeli zaoferujemy około 13 złotych otrzymamy też mroczną  powieść "Według łotra", opowiadającą o bohaterze, który budzi się w syntetycznym świecie i dostrzega, że znalazł się na planie filmowym. Na 30 złotych wyceniono zbiór opowiadań z lat 1967 - 1995, noszący tytuł "Anioł przemocy i inne opowiadania".

Trzecim autorem jest Jakub Ćwiek, który zresztą będzie gościem tegorocznego Pyrkonu.

Do pobrania za 1 złotych wybrano opowiadanie "Chłopcy. Faul to cię zrobił", horror "Liżąc ostrze" i  szóstą książkę z cyklu "Kłamca" pt. "Kłamca. Papież sztuk". Przy średniej cenie 19 złotych do zestawu doliczone zostaną: pierwszy i drugi tom sztandarowego cyklu laureata Nagrody im. Janusza Zajdla, "Chłopcy", oraz ponura opowieść "Ciemność płonie", osadzona na katowickim dworcu kolejowym. To nie koniec. Za podwójną wartość średniej ceny (obecnie jest to około 39 złotych) Book Rage dorzuca trzeci i czwarty tom "Chłopców" oraz e-book "Chłopcy. Tom II i pół".

Czwarty zestaw zawiera książki jednego z najbardziej cenionych polskich pisarzy science fiction, Janusza A. Zajdla. Za 1 złotych kupimy pierwszy i drugi zbiór opowiadań mistrza ("Dziwny nieznany świat" i "Ten piękny dzień") oraz drugą powieść w dorobku autora, wydane w 1975 r. "Prawo do powrotu". Przekroczenie aktualnej średniej dla tego zestawów (38 zł) zapewni nam dostęp do trzeciego tomu opowiadań Zajdla pt. "Felicitas" i pierwszej powieści "Lalande 21185". Za 35 zł pobierzemy kolejne antologie ("Relacja z pierwszej ręki" i "Residuum). 45 zł to próg dla książek "Paradyzja" i "Cała prawda o planecie KSI". Z kolei za podwójną średnią odblokujemy takie klasyki jak "Limes inferior", "Cylinder van Troffa" i "Wyjście z cienia".

REKLAMA

Ostatni pakiet to książki ze świata "The Walking Dead". Za "Upadek Gubernatora cz. I", "Narodziny Gubernatora" i "Drogę do Woodbury" zapłacimy złotówkę. Za drugą część "Upadki Gubernatora" i "Zejście" średnią cenę (obecnie 12 złotych).

Promocja trwa do 1 maja.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA