REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mordercza gra wraca jesienią. Pierwsza zapowiedź 2. sezonu serialu Belfer

Belfer 2 wraca jesienią. Dostaliśmy właśnie pierwszą zapowiedź produkcji, która zaostrza apetyt przed morderczą grą, która tym razem rozegra się we Wrocławiu.

20.07.2017
15:31
Premiera Belfra 2 w canal+
REKLAMA
REKLAMA

Belfer okazał się zeszłorocznym hitem wśród polskich seriali. Produkcja zgarnęła statuetkę na gali Orłów 2017. I choć sercem byłam za Artystami, wyprodukowanymi przez TVP, Belfer na nagrodę zasłużył. Produkcja, która przyciągnęła przed telewizory wielu fanów, nie mogła oczywiście skończyć się po pierwszym sezonie. Już tej jesieni doczekamy się kontynuacji serialu - na antenie Canal+ zostanie wyemitowany drugi sezon Belfra. Także z Maciejem Stuhrem, w tytułowej roli nauczyciela języka polskiego, Pawła Zawadzkiego.

Finał Belfra dał nam jasne wskazówki, jak wyglądać będzie akcja 2. sezonu serialu.

Paweł Zawadzki zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. W szkole dochodzi do zaginięcia jednej z nastolatek. To właśnie Zawadzki, pracując jako nauczyciel, ma dowiedzieć się, co naprawdę się stało. Pomocna ma być w tym jego umiejętność dogadywania się z licealistami i wzbudzania zaufania uczniów.

W nowym mieście tytułowy belfer spotka bohaterów granych m. in. przez: Aleksandrę Konieczną, Mirosława Haniszewskiego, Aleksandrę Domańską, Krystiana Pestę, Radosława Krzyżowskiego czy Annę Smołowik. Aktorzy dołączyli do Macieja Stuhra, Zofii Wichłacz, Michaliny Łabacz, Elizy Rycembel i Szymona Piotra Warszawskiego, którzy wcielili się w serialu kluczowe dla fabuły role.

Belfer 2 - teaser

Sama zapowiedź nie zdradza wiele, ale obiecuje niemało napięcia i emocji. Czy w ostatnich sekundach słychać dźwięk przeładowywanego pistoletu?

Twórcy udostępnili również specjalną stronę promocyjną, na której pojawiają się wszystkie nowości dotyczące drugiego sezonu.

Przyznam, że już nie mogę doczekać się premiery.

Pierwszy sezon Belfra oglądałam regularnie co tydzień, typując mordercę, co ostatecznie mi się dało, choć pewne wydarzenia w finale okazały się zaskoczeniem. Mam nadzieję, że nowa ekipa, bo za sterami nie ma już Łukasza Palkowskiego, zachowa klimat pierwszej serii. Albo uczyni go jeszcze lepszym. Tym razem serial reżyserują Krzysztof Łukasiewicz (Karbala, Lincz) i Maciej Bochniak (Disco Polo). Za scenariusz odpowiadają Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, do których w tym sezonie dołączyli Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim.

Zdjęcia z 2. sezonu Belfra:

zdjęcia z planu 2 sezonu belfra class="wp-image-90057"
serial Belfer wraca jesienią 2017 class="wp-image-90058"
Bohaterowie belfra 2 class="wp-image-90059"

2 sezon serialu Belfer

Premiera Belfra 2 w canal+

2 sezon belfra - zdjęcia

Byliśmy już na planie 2. sezonu serialu Belfer. Sprawdź nasz materiał:

REKLAMA

*Autorem grafiki tytułowej oraz wszystkich zdjęć w tekście jest Robert Pałka

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA