REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Seriale

Jest pierwsza zapowiedź 4 sezonu "Sherlocka"!

Na trwającym w San Diego Comic-Conie zaprezentowano pierwszą zapowiedź brytyjskiego serialu "Sherlock". Jest emocjonująco, niepokojąco i mrocznie.

07.25.2016
9:29
Jest pierwsza zapowiedź 4 sezonu "Sherlocka"!
REKLAMA
REKLAMA

Premiera nadchodzącej serii "Sherlocka" zapowiedziana jest na początek 2017 roku. Jak uprzedzają twórcy, nowa odsłona produkcji ma być nieco inna niż poprzednie - będzie bardziej melancholijnie niż dotychczas, a atmosfera będzie nieco gęstsza, choć na pewno serial nie zostanie pozbawiony charakterystycznego dlań humoru. Na pierwszym zwiastunie możemy zobaczyć tytułowego bohatera, jego przyjaciela, Watsona, a także jego największego wroga, Moriarty'ego.

REKLAMA

Czwarty sezon może okazać się pełnym niespodzianek - istnieje szansa, że w nowej serii pojawi się trzeci z braci Holemsów, Sherrinford. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że w tę postać mógłby wcielić się Tom Hiddleston.

Ostatnią odsłoną "Sherlocka" był film "Sherlock i upiorna panna młoda", który mogliśmy obejrzeć w styczniu tego roku. Fabuła produkcji została wówczas przeniesiona do XIX-wiecznego Londynu.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA