REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Patryk Vega we wrześniu wchodzi na plan kolejnego filmu. Tym razem reżyser opowie o futbolu

Głośna „Polityka” nie trafiła jeszcze na ekrany kin, a polski reżyser Patryk Vega już ogłasza kolejny projekt.

05.08.2019
18:50
Vega Stuhr Zamachowski
REKLAMA
REKLAMA

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Patryk Vega planuje współpracować z Małgorzatą Rozenek-Majdan przy najnowszym filmie, do którego zdjęcia ruszą tuż po wrześniowej premierze „Polityki”. Teraz pojawiła się informacja, że w kolejnej produkcji zobaczymy także Zbigniewa Zamachowskiego.

Nowy film, do którego zdjęcia mają rozpocząć się jesienią, opowiadać będzie o ciemnej stronie polskiego futbolu.

Zamachowski był gościem Akademii Sztuk Przepięknych na festiwalu Pol’and’Rock, który odbył się w Kostrzynie nad Odrą w ostatni weekend. W trakcie rozmowy z fanami zdradził, że po roli Tadeusza Rydzyka w „Polityce” ponownie będzie współpracować z Patrykiem Vegą.

(…) Mogę już wam przyspoilerować, że już we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem, który jest w ogóle rekordzistą świata jeśli chodzi o liczbę filmów, którą chce zrobić w swoim życiu. Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata - zdradził podczas panelu.

W tym momencie nie jest pewne zatem, czy Rozenek i Zamachowski spotkają się na planie tego samego filmu, czy dwóch różnych. Dowiemy się tego pewnie w najbliższych tygodniach. Reżyser słynie bowiem nie tylko z niezwykle szybkiego tempa pracy, ale także z równie błyskawicznego informowania o szczegółach nadchodzących projektów. Z wcześniejszych doniesień wynika, że w przyszłym roku zobaczymy aż trzy projekty w reżyserii twórcy „Botoksu” i „Pitbulla” - „Kobiety mafii 3” w lutym, „Small World” o handlu dziećmi, a teraz także film o piłce nożnej ze Zbigniewem Zamachowskim.

REKLAMA

„Polityka” trafi na ekrany już 6 września.

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego konta Facebook reżysera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA