REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zendaya zapowiedzi nowego filmu. Aktorka będzie romansować z gwiazdami The Crown i West Side Story

Zendaya nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków. Gwiazda gra w kolejnych filmach i bierze udział w licznych reklamowych projektach. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun nowego filmu z Zendayą, "Challengers”. To produkcja w reżyserii Luki Guadagnino, twórcy hitu, "Tamte dni, tamte noce". Zendaya zostanie uwikłana w miłosny trójkąt i to nie z byle kim.

21.06.2023
13:28
Zendaya w miłosnym trójkącie
REKLAMA

Zendaya jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd swojego pokolenia. Aktorka dostaje rolę za rolą i właśnie pojawił się w sieci najnowszy zwiastun filmu z jej udziałem. Mowa o produkcji "Challengers” w reżyserii Luki Guadagnino. To kolejny film reżysera, który niedawno prezentował przecież w kinach "Do ostatniej kości" z Timothée Chalametem i Taylor Russell, a wcześniej, kilka lat temu wyreżyserował kinowy hit "Tamte dni, tamte noce". Aktualnie włoski reżyser pracuje nad filmową biografią Audrey Hepburn z Rooney Marą w tytułowej roli.

REKLAMA

Zendaya w miłosnym trójkącie. Tak prezentuje się zwiastun "Challengers"

Teraz do sieci trafił zwiastun najnowszego filmu "Challengers" z Zendayą w roli głównej. Wiadomo, że w "Challengers" Zendaya wcieliła się w Tashi Duncan, gwiazdę tenisa, która po latach sukcesów została ostrą oraz bezkompromisową trenerką. Mike Faist z "West Side Story" wcielił się w męża zdolnej tenisistki, którego z czasem dopadł zawodowy kryzys. Tashi próbuje mu pomóc, tymczasem niespodziewanie przeciwnikiem jej aktualnego partnera zostaje inny zapomniany gwiazdor tenisa, ale też najlepszy przyjaciel oraz dawny chłopak Tashi.

REKLAMA

Film trafi do polskich kin 15 września 2023 roku

W tej roli widzowie zobaczą Josha O'Connora z "The Crown". Premiera tego filmu, gdzie w centrum fabuły zobaczymy miłosny trójkąt, zaplanowana jest na 11 sierpnia 2023 roku. W Polsce "Challengers" trafi na ekrany kin od 15 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA