REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tom Holland i Zendaya są taką parą, że show-biznes na nich nie zasługuje. Na tym zdjęciu wyglądają jak para nastolatków

Na czerwonym dywanie brylują w kreacjach od najlepszych projektantów, w kinie i na małym ekranie możemy ich zobaczyć w cenionych produkcjach, tymczasem prywatnie tworzą skromną i zwyczajną parę. Zendaya i Tom Holland na najnowszych zdjęciach z Londynu zachwycają naturalnością i wyglądają jak para nastolatków.

17.03.2023
11:30
Zendaya i Tom Holland
REKLAMA

Zendaya i Tom Holland to jedna z tych par, która stroni od skandali i rzadko komentuje swoje życie prywatne w mediach. Sprawia to, że aktorska para jest jeszcze bardziej lubiana przez ludzi. Obydwoje grają w cenionych produkcjach i są zajętymi osobami, lecz kiedy tylko mogą, Zendaya i Tom Holland spędzają wspólnie czas.

REKLAMA

Zendaya i Tom Holland zachwycają na naturalnych zdjęciach w Londynie.

Daleko im do wystrojonych celebrytów, którzy nawet na wyjście do parku czy na kawę muszą wyglądać idealnie. Najnowsze zdjęcia z Londynu, gdzie Zendaya i Tom Holland wybrali się na spacer z rodzicami Toma pokazują, że aktorska para poza planami zdjęciowymi prowadzi bardzo zwyczajne życie. Na fotografiach, w naturalnych casualowych stylizacjach wyglądają znacznie młodziej, jak para nastolatków. Zendaya, która na czerwonym dywanie zadaje szyku w vintage stylizacjach od najlepszych projektantów, na rodzinne wyjście postawiła na swobodny look, dresowe spodnie i bluzę. 26-letnia aktorka zrezygnowała też z makijażu, sprawiając, że jej buzia wygląda dużo młodziej.

Zendaya i Tom Holland tworzą szczęśliwą parę od 2021 roku

Zendaya i Tom Holland tworzą parę od 2021 roku. Aktorzy poznali się na planie "Spider-Man: Homecoming", gdzie razem zagrali. Pod koniec 2022 roku w mediach pojawiły się informacje, iż para zaręczyła się, jednak żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie tych doniesień. Widać, że obydwoje nie mają potrzeby informowania całego świata o swoim uczuciu. Zendaya i Holland są jedną z nielicznych par w świecie zmanierowanego show biznesu, której mimo zainteresowania mediów i paparazzi udaje się zachować zwyczajność i normalność. Ich fani bardzo to doceniają, co widać zresztą w komentarzach na Twitterze pod najnowszymi zdjęciami.. Rzeczywiście, para wygląda razem bardzo uroczo, a rodzinne zdjęcia pokazują, że wszyscy czują się ze sobą bardzo naturalnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA