REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Chciałeś obejrzeć „Zimną wojnę” na Netfliksie, ale jej nie znalazłeś? Wyjaśniamy, o co chodzi z tajemniczym zniknięciem filmu

Jeśli chcieliście obejrzeć „Zimną wojnę” na Netfliksie, to możecie się trochę zdziwić. Film, który miał premierę 1 listopada tego roku w serwisie, nie jest dostępny. O co w tym wszystkim chodzi? Netflix tłumaczy.

05.11.2019
21:47
zimna wojna netflix
REKLAMA
REKLAMA

Pod koniec października 2019 roku Netflix udostępnił daty premier nadchodzących produkcji na listopad. W planowanej ramówce serwisu pojawiła się „Zimna wojna” – głośny film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego z Joanną Kulig w roli głównej. Produkcja wygrała Złotą Palmę na festiwalu w Cannes w 2018 roku i była nominowana w trzech kategoriach do Oscarów. Nic dziwnego, że jej pojawienie się w Netfliksie przyjęto z dużym entuzjazmem.

Niestety, filmu „Zimna wojna” nie można obejrzeć w serwisie i nie umknęło to uwadze użytkowników Netfliksa.

Netflix stanął na wysokości zadania i poinformował w swoich mediach społecznościowych, co jest powodem braku tytułu na platformie. Jak się okazało, film trafił do serwisu za wcześnie, zanim ten mógł go u siebie dystrybuować. Produkcja ponownie pojawi się na Netfliksie dopiero 1 czerwca 2020 roku.

REKLAMA

Co miesiąc serwis udostępnia ramówkę na nadchodzące dni, zawsze komunikując, że ta może ulec zmianie – zdarzyło się to już parokrotnie. Warto pamiętać, że daty premier, o których jesteśmy informowani, mogą w efekcie rozłożyć się inaczej, choć nie dzieje się tak szczególnie często.

„Zimną wojnę” aktualnie możecie obejrzeć w serwisach Chili, Player, ipla i VOD.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA