REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Komisarz Trela powraca. Znamy datę premiery 2. sezonu serialu „Znaki” stacji AXN

Po niemal dwóch latach „Znaki” znowu pojawią się w Górach Sowich, a my będziemy mogli je zobaczyć w stacji AXN. Wiemy już, kiedy premiera 2. sezonu polskiego serialu kryminalnego.

13.02.2020
10:42
Znamy datę premiery 2. sezonu serialu „Znaki” stacji AXN
REKLAMA
REKLAMA

„Znaki” zadebiutowały w telewizji w październiku 2018 roku. Zgodnie z danymi podanymi przez portal Wirtualne Media, osiem odcinków oglądało średnio 97 tys. widzów, co było całkiem przyzwoitym wynikiem. O 2. sezonie mówiło się już od dłuższego czasu. I niedługo przyjdzie nam powrócić do Gór Sowich, aby zetknąć się z kolejną zagadką kryminalną.

„Znaki” - o czym będzie 2. sezon?

W poprzednich odcinkach mogliśmy zobaczyć poczynania komisarza Treli, który ma rozwiązać tajemnicę pewnej zbrodni, w dziwny sposób łączącej się ze śmiercią studentki sprzed lat. Żeby to zrobić, śledczy musiał przede wszystkim przełamać zmowę milczenia panującą w małym miasteczku, co nie było zadaniem łatwym. W 2. sezonie przyjdzie nam podążać za historią zaginięcia córki głównego bohatera i kilku innych osób. Tym razem więc sprawa będzie osobista. W oficjalnym opisie czytamy:

W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka.

Znaki/fot.: Wojciech Nekanda Trepka/AXN
Znaki/fot.: Wojciech Nekanda Trepka/AXN

W nadchodzącej odsłonie serialu powrócą znani bohaterowie grani przez Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką czy Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik. Do obsady dołączają również znany z „Pitbulla. Ostatniego psa” i „Kleru” Rafał Mohr oraz Barbara Wypych, którą możecie kojarzyć chociażby z „Kruka. Szepty słychać po zmroku” i „Stulecia winnych”. Za scenariusz odpowiada m.in. Wojciech Miłoszewski, który pracował przy „Watasze”.

Zdjęcia do 2. sezonu „Znaków” rozpoczęły się w sierpniu 2019 roku. Premierę zapowiadano na wiosnę 2020 roku. Teraz poznaliśmy dokładną datę i okazuje się, że serial powróci już niedługo.

REKLAMA

2. sezon „Znaków” będzie można oglądać od wtorku 7 kwietnia na kanale AXN.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 22:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA