REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

AXN chwali się nowym polskim serialem. Znaki przypominają Dark od Netfliksa

AXN już niedługo zaproponuje widzom nowy polskojęzyczny serial. Znaki to ocierająca się o thriller produkcja kryminalna. Stacja opublikowała pierwszy teaser serii.

13.06.2018
21:35
Znaki serial AXN
REKLAMA
REKLAMA

Polskie seriale sensacyjne czy kryminalne zyskują co raz liczniejszą reprezentację. Nowe produkcje oferują już nie tylko CANAL+ (Belfer, Kruk. Szepty słychać po zmroku) czy HBO (Wataha, Pakt). AXN emitowała Ultraviolet, który spotkał się dobrym odbiorem i cieszył się wysoką oglądalnością. Stacja nie zamierza jednak poprzestać na tym tytule.

Niedługo na kanale będzie można obejrzeć Znaki.

Akcja tego serialu toczy się w Górach Sowich, gdzie przed laty zniknęła studentka. Tajemnicy do dziś nie udało się rozwikłać, jednak sprawa znów staje się aktualna. W tym samym miejscu dochodzi bowiem do kolejnej zbrodni. Szczegóły bada komisarz Trela, który zrobi wszystko, by odkryć prawdę. Nawet, jeśli będzie musiał wystąpić przeciw mieszkańcom lokalnego miasteczka, w którym panuje zmowa milczenia.

Produkcja jest kryminalną opowieścią, w której nie zabraknie jednak elementów dreszczowca. Krótka zapowiedź obiecuje naprawdę ciekawą rzecz. Oglądając sam teaser miałem wrażenie, że Znaki będą czymś pomiędzy wspomnianym Krukiem a Dark od Netfliksa. Już teraz można zakładać, że czeka nas naprawdę mroczna opowieść. Nie waham się zatem mieć wysokich oczekiwań względem tego tytułu. Pozostaje mieć nadzieje, że Znaki utrzymają poziom innych polskich seriali z ostatnich lat.

Znaki – kogo zobaczymy na ekranie?

REKLAMA

W roli komisarza Treli pojawi się Andrzej Konopka, znany jako Przybylski z Belfra czy Kowalik z Paktu. Oprócz niego w serialu zagrają Andrzej Mastalerz (Pokłosie), Magdalena Żak (Cicha noc) czy Michał Czernecki (Diagnoza). Ponadto w obsadzie znaleźli się także Piotr Trojan, Helena Sujecka czy znana fanom MMA Karolina Owczarz. Reżyserią produkcji zajmą się Marcin Ziębiński oraz Jakub Miszczak. Producentem serii jest ATM Grupa.

Znaki trafią do ramówki AXN jesienią tego roku. Konkretna data premiery nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA