REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znaki od AXN to jedna z najważniejszych premier serialowych tej jesieni. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Ten tytuł będzie rywalizował o miano najlepszej polskiej produkcji tego roku. AXN Polska udostępniło nową zapowiedź serialu Znaki. Wiemy także, kiedy zobaczymy premierowy odcinek.

29.08.2018
9:23
Znaki axn
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnich latach mieliśmy okazję obejrzeć kilka naprawdę dobrych seriali kryminalnych rodzimej produkcji. Polacy śledzili rozwój wydarzeń w Belfrze, Kruku. Szepty słychać po zmroku, a teraz także w Rojście. Wielu nadawców inwestuje w ten gatunek, który powoli staje się pewnym wyznacznikiem jakości. Nic więc dziwnego, że co jakiś czas dochodzą do nas wieści o nowych tytułach.

Jednym z nich jest serial Znaki, stworzony na zlecenie AXN Polska.

Produkcja zawierać będzie elementy thrillera, a jej akcja osadzona jest w Górach Sowich. W małym miasteczku dochodzi do brutalnego morderstwa studentki, o którym głośno robi się w całej Polsce. Śledczy nie są jednak w stanie rozwikłać zagadki, gdy wiele poszlak zdaje się wzajemnie wykluczać. Po latach w tym samym miejscu dochodzi do kolejnej zbrodni. Jej okoliczności bada komisarz Trela, jednak jego zadanie daleko wykracza poza zwykłe śledztwo. Detektyw odkrywa, że wśród lokalnej społeczności panuje zmowa milczenia.

Znaki serial zapowiedź class="wp-image-196054"

Znaki zapowiadają się naprawdę bardzo ciekawie. Mroczny klimat dosłownie wylewa się z ekranu i mam nadzieję, że serial conajmniej dorówna poziomowi wymienionym wcześniej tytułóm. Jednocześnie produkcja ma szerokie pole do popisu jeśli chodzi o pójście własną drogą; szczególnie liczę na oryginalne motywacje mieszkańców miasteczka, którzy milczą na temat zbrodni. Interesuje mnie również charakter samego Treli i innych głównych bohaterów.

Znaki AXN – obsada

REKLAMA

W komisarza zajmującego się nową zbrodnią wcieli się Andrzej Konopka. Obok niego na ekranie zobaczymy Andrzeja Mastalerza, Michała Czerneckiego, Magdalenę Żak czy Helenę Sujecką. W serialu pojawi się także bokserka Karolina Owczarz. Obowiązkami reżyserskimi podzielili się Jakub Miszczak oraz Marcin Ziębiński. Producentem tytułu jest ATM Grupa.

Znaki zadebiutują na antenie AXN Polska w środę 10 października o 22:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA