REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nadchodzi naprawdę mroczny thriller. Wiemy coraz więcej o serialu Znaki od AXN

Skończyły się czasy, gdy Polacy po dobrą serialową rozrywkę musieli sięgać za granicę. Sukcesy takich produkcji jak Wataha czy Kruk pokazały, że przy odpowiednim budżecie i obsadzie wszystko jest możliwe. Właśnie poznaliśmy nowe informacje o nadchodzącej produkcji AXN, czyli thrillerze Znaki.

02.07.2018
21:11
Znaki serial AXN
REKLAMA
REKLAMA

AXN pierwszy raz pochwalił się produkcją nowego polskojęzycznego serialu zaledwie przed kilkunastoma dniami. To właśnie wtedy opublikowano też pierwszy teaser Znaków. Wyraźnie widać, że AXN rozochocony kupieniem praw do pokazywania Ultravioletu przez Netfliksa ma zamiar na stałe wejść na podobny poziom co Canal+ i HBO. Tego typu ambicje są zrozumiałe, ale wymagają równie udanego serialu, co produkcje tych stacji.

Bardzo możliwe, że uda się to właśnie za sprawą serialu Znaki.

 class="wp-image-178084"
©AXN/Gosia Stasiewicz

Fabuła produkcji toczy się wokół nierozwiązanego morderstwa młodej studentki. Podczas pobytu w malowniczych Górach Sowich na kobiecie zostaje wykonana brutalna egzekucja, którą żyją media w całej Polsce. Sprawcy nie udaje się odkryć, ale kilka lat później w tym samym miejscu dochodzi do kolejnej zbrodni. Rozwiązania zagadki podejmie się komisarz Trela, którego zagra Andrzej Konopka.

To niejedyne znane nazwisko w obsadzie serialu. Na planie pojawią się także Mirosław Kropielnicki, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński, Zbigniew Stryj, Paulina Gałązka oraz Helena Englert, Andrzej Mastalerz i Helena Sujecka. Wielu z wymienionych aktorów wcieli się w mieszkańców skrywającego tajemnicę miasteczka, Sowie Doły. Komisarz Trela będzie musiał przełamać zmowę milczenia burmistrza, księdza, lokalnego biznesmena i wielu innych miejscowych.

 class="wp-image-178081"
©AXN/Gosia Stasiewicz

Oprócz nowych wieści dotyczących fabuły i obsady serialu możemy zapoznać się także z nowymi zdjęciami z planu Znaków. Przedstawiają one wielu najważniejszych bohaterów rozgrywającego się w Sowich Dołach dramatu. Za reżyserię produkcji odpowiadają Jakub Miszczak i Marcin Ziębiński.

REKLAMA
 class="wp-image-178087"
©AXN/Gosia Stasiewicz

Premiera Znaków zapowiadana jest na jesień bieżącego roku. Obecnie trwają zdjęcia do serialu stacji AXN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA