REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy datę kontynuacji "Więźnia labiryntu". Kolejna część na podstawie powieści Jamesa Dashnera już niebawem

Popularność "Więźnia labiryntu" potwierdza tylko zainteresowanie widzów produkcjami s-f dla nastolatków i o nastolatkach. Nie bez przyczyny powstaje coraz więcej filmów o takiej tematyce, a "Igrzyska Śmierci", "Gra Endera" czy "Dawca pamięci" są kolejnymi dowodami na to, że ten trend szybko się nie skończy. Dobitnie świadczy o tym także fakt, że druga część "Więźnia labiryntu" nabiera realnych kształtów - znamy datę, kiedy film wejdzie do kin.

22.09.2014
9:49
Rozrywka Blog
REKLAMA

18 września 2015 roku według informacji, które na Twitterze zamieściła wytwórnia 20th Century Fox,  film  na podstawie książki "The Scorch Trials" (pol. "Próby ognia") będzie miał swoją międzynarodową premierę.

REKLAMA
REKLAMA

Jestem ciekawa co z tego wyniknie, zwłaszcza, że nie oceniłabym filmu aż tak ostro, jak zrobił to Kuba. Czy seria o młodych ludziach i rewolucjoniście Thomasie zaskarbi sobie serca widzów tak, jak filmy o Katniss? Jest na to duża szansa, zwłaszcza, że przed nami, oprócz wspomnianej, prawdopodobnie jeszcze dwie produkcje z serii "The Maze Runner". James Dashner stworzył aż cztery powieści o nowym świecie i grupie dzielnych nastolatków. Kolejne to: "The Death Cure" i "The Kill Order".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA