REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Seriale

Znamy datę premiery drugiego sezonu "Attack on Titan"

Fani anime "Attack on Titan" mogą wreszcie zacząć odliczać dni do premiery drugiego sezonu serii, bowiem właśnie ujawniono jego oficjalną datę premiery. Poczekamy na nią jeszcze niespełna rok. 

04.07.2016
10:51
Znamy datę premiery drugiego sezonu Attack on Titan
REKLAMA
REKLAMA

Choć początkowo mówiło się o tym, że drugi sezon "Attack on Titan" powstanie na początku 2016 roku, okazało się, że nie jest to realny termin.  Data premiery była przekładana kilkukrotnie, wreszcie jednak dostaliśmy oficjalne potwierdzenie - drugą, niezwykle wyczekiwaną serię tego anime zobaczymy na wiosnę 2017 roku, konkretnie w kwietniu. Obsada pozostanie ta sama, co w przypadku pierwszego sezonu. Reżyserem ponownie będzie zatem Tetsuo Araki, a scenarzystą - Masashi Koizuki.

REKLAMA
attack on titan class="wp-image-71570"

"Attack on Titan" (tytuł oryginalny to "Shingeki no Kyojin", polski - "Atak Tytanów") opowiada o postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość została niemal całkowicie wybita przez istoty zwane tytanami. Nieliczni ocalali żyją na terenie otoczonym trzema murami, które dla tytanów stanowią przeszkodę nie do pokonania. Do czasu. "Attack on Titan" najpierw zaistniał jako manga, stworzona przez Hajime Isayame. Duża popularność, jaką zdobyła, przełożyła się na powstanie między innymi powieści, gier wideo, filmu czy właśnie anime.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA