REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz trailer filmu Guya Ritchiego, "The Man From U.N.C.L.E."

"The Man From U.N.C.L.E." to amerykański serial szpiegowski, który realizowany był w latach 60. XX wieku. Seria, znana głównie na Zachodzie, doczekała się adaptacji filmowej w reżyserii Guya Ritchiego. Do Sieci trafił niedawno trailer produkcji opowiadającej o przygodach szpiegów, Napoleona Solo i Illyi Kuryakina, w których wcielili się Henry Cavill i Armie Hammer.

12.02.2015
11:11
The Man From U.N.C.L.E. - zobacz trailer filmu Guya Ritchiego
REKLAMA
REKLAMA

Rzecz dzieje się w latach 60. XX wieku, w okresie Zimnej Wojny. Bohaterami filmu są dwaj agenci. Jeden współpracujący z CIA (Napoleon Solo) i drugi działający na rzecz KGB (Illya Kuryakin). Dwaj szpiedzy łączą swoje siły we wspólnej misji - chcą przeszkodzić międzynarodowej organizacji przestępczej, która ma dostęp do broni jądrowej i nie zawaha się jej użyć. Solo i Kuryakin muszą zapobiec katastrofie i uratować świat przed zagładą.

W oryginalnej serii Napoleona Solo zagrał Robert Vaughn, a Illyę Kuryakina David McCallum. "The Man From U.N.C.L.E." z lat 60. miał aż cztery sezony (potem w latach 80. powstał pełnometrażowy film, który mówi o wydarzeniach rozgrywających się 15 lat później), a każdy odcinek trwał blisko godzinę.

REKLAMA
The Man From U.N.C.L.E.

W filmie Guya Ritchiego oprócz Cavilla i Hammera zobaczymy też Hugh Granta, Elizabeth Debicki, Alicię Vikander i Davida Menkina. Światowa premiera filmu odbyła się 29 stycznia 2015. Nie wiadomo kiedy produkcja trafi do polskich kin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA