REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jest zwiastun "Mozart in the Jungle". Drugi sezon jeszcze w tym miesiącu!

Pamiętacie może serial platformy Amazon, "Mozart in the Jungle", który zadebiutował pod koniec 2014 roku? Pierwszy odcinek mogliśmy co prawda obejrzeć trochę wcześniej, bo na początku ubiegłego roku, ale całość została udostępniona w okresie świątecznym. Pierwszy sezon o szalonym muzyku był świetny, nic więc dziwnego, że teraz przyszedł czas na serię drugą.

02.12.2015
17:05
Jest zwiastun "Mozart in the Jungle". Drugi sezon jeszcze w tym miesiącu!
REKLAMA
REKLAMA

W główną męską rolę w serialu wciela się Gael García Bernal, który gra Rodrigo, dyrygenta i skrzypka, prowadzącego zespół nowojorskiej Orkiestry Symfonicznej. Jego kariera jest szybka, a sława i uwielbienie tłumów ogromne. Mężczyzna budzi wiele kontrowersji ze względu na sposób swojej pracy, a także sposób bycia i fakt, że nagle zajął miejsce, które od lat należało do kogoś innego. Cały pierwszy sezon poświęcony jest przygotowaniom muzyków do występu.

Jednak te zmagania obserwujemy nie z perspektywy Rodrigo, a z perspektywy głównej żeńskiej bohaterki, Hailey, która właśnie dostała się do zespołu. Dziewczyna gra na oboju i za wszelką cenę chce poświęcić muzyce i temu instrumentowi przyszłość. Jak się okaże praca z Rodrigo i wejście w szeregi grupy muzycznej nie są takie łatwe i przyjemne, a przyszłość wcale nie wygląda na usłaną różami.

Drugi sezon "Mozart in the Jungle" zapowiada się równie interesująco i zwariowanie co pierwszy. Finał pierwszej serii zostawił widzów z wieloma wątpliwościami dotyczącymi głównych bohaterów, takimi, które dotyczą ich pracy, ale także życia osobistego. Wygląda na to, że w kolejnym sezonie nadal będziemy zwodzeni, ale... to wspaniale. Już czuję te emocje i magiczny klimat, jaki oferuje nam serial. Jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszego sezonu, nadróbcie go czym prędzej.

Pierwsza seria liczy dziesięć odcinków. Tyle samo epizodów ma także liczyć sezon drugi. Jego premiera została zapowiedziana już na 30 grudnia 2015 roku. Cały serial zostanie udostępniony za jednym razem, także istnieje niebezpieczeństwo, że postanowicie zmienić swoje sylwestrowe plany. Ja tego nie wykluczam!

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA